Üzülmez, Ak Üniversitelilerin Konuğu Oldu

27 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2511 defa okundu.

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Ak Parti Genel Merkezin “Yeni bir kuşak yetişiyor” sloganı ile her ilde üniversiteli ak gençlerden oluşan Üni AK Kocaeli topluluğunun bu haftaki konuğu oldu.

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Ak Parti Genel Merkezin “Yeni bir kuşak yetişiyor” sloganı ile her ilde üniversiteli ak gençlerden oluşan Üni AK Kocaeli topluluğunun bu haftaki konuğu oldu. Ak Parti İl Gençlik Kolları’nın düzenlediği Üni Ak Kocaeli Komisyon toplantısının “Tecrübe Konuşuyor” bölümüne misafir olan Başkan Üzülmez, gençlerle, aile, eğitim, ticaret ve siyaset hayatındaki tecrübelerini paylaştı. Gündemdeki toplumsal, siyasal ve ekonomik konuları da masaya yatırarak gençlerle istişare eden ve onların görüşlerini de dinleyen Başkan Üzülmez’in konuk olduğu programa kalabalık bir  genç topluluğu katıldı. Ak Parti İl Gençlik Kolları’nın Ak Parti İl Binasında düzenlediği “Tecrübe Konuşuyor” programına katılan Başkan Üzülmez, daha yolun başında olan ve ülke geleceğinde söz sahibi olacak gençlere, gençlik politikaları ve projelerinden de bahsetti.

Üzülmez, “Darbe mağduru bir ailenin evladıyım”

Söyleşide, ülkenin zor ve tarihi bir dönemden geçtiğine değinen Başkan Üzülmez, “Ben de darbelerden çok çekmiş bir ailenin evladıyım. Rahmetli babam, Demokrat Parti’nin bu günkü ilçe başkanlığı görevine eş değer olan bucak başkanlığı görevini yaparken, ülkemizin gördüğü en acı darbelerden biri olan 60 Darbesi’ne maruz kalmış ve 55 gün Yassı Ada’da işkence görerek yargılanmıştı.” diyerek gençlere demokrasimizin kıymetini bir kez daha hatırlattı.

Kartepe ‘de Gençlik Projeleri

Kendisini dinlemeye gelen gençlere, Kartepe Belediyesi olarak gençler için hazırladıkları projeler hakkında da bilgiler veren Başkan Üzülmez, “Gençlerimize verdiğimiz mesleki ve hobi kursların dışında, şu anda Acısu Mahallemizde çok büyük bir spor kompleksinin inşaatına başladık. Burası hizmete açıldığında, standart boyutlarda bir futbol sahası, basketbol sahası, tenis kortu ve gençlerimizin keyifle kullanabilecekleri bir çay bahçesi olan çok büyük spor kompleksi olacak. Bunun yanı sıra Uzuntarla Mahallemizde, Türkiye Futbol Federasyonu ve FIFA ile ortak yürüttüğümüz “Olimpiyat Köyü” projemiz var. O da standart boyutlarda birçok sahayı içinde barındıran Türkiye’de örnek komplike ve fonksiyonel bir tesis olacak. Ataşehir, Şirinsulhiye, Ataevler, Köseköy mahallelerimiz de gençlerimizin spor yapabilecekleri merkezlerimiz mevcut.” dedi. Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanlığının ev sahipliğinde düzenlenen  Üni AK Kocaeli “Tecrübe Konuşuyor” programı üniversiteli gençlerin yoğun ilgisi altında, Başkan Üzülmez’in gençlerin  gündeme dair sorularını cevaplaması ile sona erdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,835 saniyede tamamlandı.