Ünal Köken, Vatandaşları Makamında Ağırladı

1 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
4725 defa okundu.

Her hafta Çarşamba günü vatandaşları makamında ağırlayan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, “Çalınmadık kapı, sıkılmadık el ve görüşülmedik tek bir kişi bırakmayacağız” dedi. Köken, “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” diye de ekledi.

Kandıralı vatandaşların 7/24 kapısını çalabildiği sıkıntılarını paylaşabildiği Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, hemşerileriyle bir arada olmayı sürdürüyor. Çarşamba gününü halk günü olarak belirleyen Başkan Köken, o gün sadece vatandaşları dinliyor dertlerini sıkıntılarını çözmek için ekibiyle birlikte çözüm buluyor. Sosyal belediyecilik anlayışı ve güler yüzlü hizmetten memnun olduklarını her fırsatta dilen getiren halk ise bu durumdan oldukça mutlu.  Halk gününü yoğun geçiren Başkan Köken, gelen misafirlerini ayakta karşılıyor anlatılanları büyük bir titizlikle dinliyor.

İNSANI YAŞAT Kİ DEVLET YAŞASIN

Yapılacak çalışmaları vakit kaybetmeden başlatan, dertleri çözüme ulaştıran Kandıra Belediye Başkanı, Kandıralılar tarafından sevilmekten ve onlarlar iç içe olmaktan onur duyduğunu belirtti. Yenilenen Kandıra’nın mimarı Köken sözlerinde hizmet sunmaktan duydukları mutluluğu da ifade ederek ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ anlayışıyla hareket ettiklerini, proje ve çalışmalarında ise insan odaklı olduklarını kaydetti. Saha ekiplerimizle birlikte çalınmadık kapı, sıkılmadık el ve görüşülmedik tek bir kişi bile kalmayacak diyen Başkan Köken’e hemşerileri çalışmalarında destek verdiklerini söyledi. kocaeli-gazetesi

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,830 saniyede tamamlandı.