Muhtarlar İzmit’i Unutmadı

1 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3807 defa okundu.

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ve Türkiye’nin dört bir yanından binden fazla muhtarın bir araya geldiği İzmit’teki organizasyona teşekkürler devam ediyor.

Türkiye Muhtarlar Günü İzmit Buluşması’na Erzincan’dan katılan Türkiye Muhtarlar Derneği Erzincan Şube Başkanı Kurtuluş Kılıç, sosyal paylaşım hesabından Başkan Doğan ve ekibine teşekküllerini iletti.

KILIÇ, KENDİMİZİ ÖNEMLİ VE DEĞERLİ HİSSETTİK

İzmit Belediyesi, program kapsamında yurdun dört bir yanından gelen muhtarlara başta belediyenin projeleri tanıtan şehir turu düzenlemiş, onların keyifli bir gün geçirmesini sağlamıştı. İzmit’te ağırlanmaktan duyduğu memnuniyeti sosyal medya hesabından paylaşan Erzincanlı muhtar  Kılıç, çektirdikleri hatıra fotoğraflarının üzerlerine teşekkür metni yazarak dile getirdi.

Kurtuluş Kılıç teşekküründe “İzmit’te kaldığımız kısa süre içerisinde Başkan Doğan’ın muhtarları ne kadar önemsediğine şahit olduk.    Bizim için hazırlanan gece de tek kelimeyle harikaydı, kendimizi çok önemli ve değerli hissettik” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,824 saniyede tamamlandı.