Mahalle Muhtarları Eylül Ayı toplantısı gerçekleştirildi

8 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3438 defa okundu.

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’in yönetiminde yapılan Olağan Mahalle Muhtarları Eylül Ayı toplantısı Gölcük Belediye Sanat Galerisi Çok Amaçlı toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıya Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’in yanı sıra, Başkan Yardımcısı Kemal Kahraman, İsu Gölcük Şube Müdürü Ertuğrul Kadakal, Sedaş Gölcüksorumlusu Olcay Çakır, Muhtarlar Derneği Başkanı Bilge Saral ve Mahalle Muhtarları katıldı.

Eylül ayı toplantısında mahalle muhtarları sırayla söz alarak kendi bölgelerindeki sorunları, sıkıntıları, halkın istek ve taleplerini anlatarak çözüm üretilmesi noktasında görüş belirttiler.  Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş bu geleneği göreve başladığı günden itibaren her ay düzenli olarak devam ettirerek birlikte başarmaya devam edeceğiz diyerek, bu birliktelik içerisinde önümüzdeki süreçte de hizmetlere ve projelere devam edeceğiz.

IMG_9740

Konuşmasına devam eden Başkan Ellibeş, Bu çalışmaları yaparken siz değerli muhtarlarımızın da sorunlarını, fikir ve düşüncelerini dinledikten sonra yaptığımız çalışmalarla yaşadığımız kente daha iyi hizmetlerin yapılmasını hep birlikte sağlayacağız. Siz muhtarlarımız mahallelerinizin sorunlarını ve ihtiyaçlarını belirleyip bize iletmeniz, bunun neticesinde de birlikte de tüm sorunların üstesinden bundan önceki süreçlerde olduğu gibi, bundan sonra da kolayca geleceğiz. Bu vesileyle de emek veren tüm muhtarlarımıza ay ayrı teşekkür ediyorum, diyerek sözlerini tamamladı.

IMG_9733

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

201 sorgu 0,827 saniyede tamamlandı.