Kötü Yollara Geçit Yok!

8 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2574 defa okundu.

Vatandaşın hayatını kolaylaştırmak ve sürücülere konforlu bir yolculuk sağlamak amacıyla çalışan Körfez Belediye Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı asfalt çalışma ekipleri, tüm yollarda asfalt, yama ve onarım çalışmalarını sürdürürken zarar gören ve yıpranmış yollarda, tek tek onarılıyor. Yeni yolların açılması, mevcut yolların bakımı, asfaltlanması ve ihtiyaç duyulan yollara sıcak asfalt dökülmesi yönündeki hizmetlerle Körfez’i modern bir hale getiren Körfez Belediyesi, mevcut yol ve kaldırımların sürekli bakımlarının yapılması ve kavşak ve yaya geçitleriyle trafikte rahatlamanın sağlanması amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.

SOKAK SOKAK TARAMA YAPILIYOR

Körfez Belediyesi ekipleri sokak sokak tarama yaparak asfaltlardaki yıpranmaları gidermek ve yolları daha güvenli ve daha sağlıklı bir görünüme kavuşturmak için kolları sıvadı. Körfez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tüm mahalleleri tarayarak ihtiyaç görülen yerlere anında müdahale ederek vatandaşın takdirini kazandı. Bu çerçevede son olarak Hereke bölgesinde taramalarını tamamlayan asfalt yama ekibi, böylece bozuk ve kötü yollara geçit vermedi.

Halkın taleplerine ayrı bir önem vererek oluşturduğu acil müdahale ekibiyle anında müdahale eden Körfez Belediyesi, Kışladüzü Radar Caddesinde bozulan yolun onarımını sağlayarak vatandaşın kullanımına sundu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,857 saniyede tamamlandı.