Körfez’de Kudüs Yeniden Canlanıyor

22 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2187 defa okundu.

Kültür – Sanat etkinlikleri kapsamında ses getiren programlara imza atan Körfez Belediyesi, Tarih’in kapılarını bir kez daha aralamak için Yazar Talha Uğurluel’i ilçe halkı ile buluşturacak.

“Mescid-i Aksa’yı Talha Uğurluel İle Tanıyın”

Körfez Belediyesi düzenlediği kültürel etkinlikler kapsamında, Araştırmacı – Yazar Talha Uğurluel’i Körfez Halkıyla bir araya getirecek. Tütünçiftlik Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek programda Talha Uğurluel Kudüs Mescid-i Aksa’yı ve maneviyatını, vereceği konferans ile Körfezlilere yaşatacak. Program 25 Kasım Cuma günü saat 19.30’da Tütünçiftlik Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek. Talha Uğurluel “ Arzın Kapısı Kudüs Mescid-i Aksa “isimli kitabını imzalayarak sevenleri ile paylaşacak.

“Manevi Bir Atmosfer Sizleri Bekliyor “

Daha öne gerçekleştirdiği tarih konferansları ile adından sıkça söz ettiren Körfez Belediyesi, Kocaeli’ye damga vuracak bir program gerçekleştirecek. Geçmiş ve yakın tarihe önem veren Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran Kudüs’ün maneviyatını can alıcı yönleri ile aktaracak olan Talha Uğurluel’in konferansına tüm Körfez halkını davet ediyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

205 sorgu 0,828 saniyede tamamlandı.