Körfez´de 15 Temmuz Şehitleri Anılacak

21 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2394 defa okundu.

Körfez Belediyesi Kültür – Sanat etkinlikleri kapsamında Televizyon Programcısı ve Şair Serdar Tuncer’i 15 Temmuz Şehitleri anısına Körfez Halkı ile bir araya getirecek

” 15 Temmuz Şehitleri Anısına “

Körfez Belediyesi kültürel etkinlikler kapsamında “Darbeye Direnen Şiirler” konulu şiir dinletisi ve söyleşi programı düzenliyor. Tütünçiftlik Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek programa Serdar Tuncer katılım sağlayarak, en beğenilen şiirlerini 15 Temmuz Şehitleri için Körfezlilere seslendirecek.
15 Temmuz Şehitlerini unutturmamak adına anlamlı projelere imza atan Körfez Belediyesi, 21 Kasım Pazartesi günü (Bugün) saat: 19.30’da Serdar Tuncer’i sevenleri ile buluşturacak.

“Kahramanlarımızı Unutturmayacağız “

Kültür – Sanat etkinlikleri kapsamında Körfezli vatandaşları Serdar Tuncer ile bir araya getirecek olan ve 15 Temmuz Şehitleri anısına düzenlenecek program ile ilgili Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran şu ifadelere değindi, ” Vatanımıza göz koyanları, Allah’ın yardımı ile milletçe hüsrana uğrattığımız 15 Temmuz gecesini ve kahraman şehitlerimizi hiçbir zaman unutturmayacağız. Bu bağlamda kıymetli hemşerilerimizi sevilen şairimiz Serdar Tuncer beyefendi ile şiir dinletisi ve söyleşi programımıza davet ediyorum ” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

206 sorgu 0,841 saniyede tamamlandı.