KÖRFEZ GENELİNDE KAPSAMLI TEMİZLİK ÇALIŞMASI SÜRÜYOR

8 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2295 defa okundu.

Körfez’de genel temizlik çalışmalarına yoğunluk veren Körfez Belediyesi, günlük rutin temizlik çalışmalarını büyük bir titizlikle gerçekleştiriyor.

KÖRFEZ BAŞTAN AŞAĞIYA TEMİZLENİYOR

Türkiye’nin en büyük metropol ilçelerinden Körfez’in “pırıl pırıl” olması için belediye ekipleri temizlik çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Körfez Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün kurduğu profesyonel temizlik ekipleri, kent genelinde yıkama tankerleri ve süpürge araçlarıyla Körfez’i çok daha temiz hale getiriyor.

Sabah erken saatlerde sürdürülen temizlik çalışmalarıyla güne başlayan Körfez Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, bu çalışmalarını geniş kapsamlı bir şekilde yürütüyor. Körfez’in dört bir yanındaki parklar, yol kenarları ve kaldırımlar baştan aşağıya gözden geçiriliyor.

YOLLAR PIRIL PIRIL

Çevre temizliği kapsamında çim ve yabancı ot biçimi, sert zeminlerin süpürülmesi ve kanal temizliği yapılıyor. Temizlik ekipleri tarafından mıntıka temizliği ise her gün belirlenen bölgelerde yapılıyor. Yol süpürme araçları tarafından yollar süpürülerek yürüyüş yolları, caddeler ve kavşaklar sabunlu su ile dezenfekte ediliyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,816 saniyede tamamlandı.