Körfez Belediyesi Spor Akademisinde Sertifika Heyecanı

17 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3690 defa okundu.

Sporu tabana yayma ve özellikle küçük yaşlarda spor alışkanlığı edindirme adına vatandaşlara sporun her alanında hizmet vererek destek sağlayan Körfez Belediyesi, Uzakdoğu sporlarında 7-14 yaş aralığındaki 37 öğrenciye kuşak töreni düzenledi.

Ülke çapında ve yurt dışında büyük başarılara imza atan sporcular yetiştiren Körfez Belediyesi, yakın zamanda hizmete giren Körfez Belediyesi Spor Kompleksinde başarılı çalışmalara imza atıyor. Bu kapsamda profesyonel hocaların eğitimiyle 37 öğrenci sarı kuşağa terfi etti. Sarı kuşak törenine katılım sağlayan Belediye Başkanı İsmail Baran, genç sporcuları bir bir tebrik etti.

Başkan Baran, “Çocuklarımıza Yatırım, Geleceğimize Yatırımdır.”

Taekwondo kursunda eğitim alan öğrencilerin ailelerinin de yoğun ilgi gösterdiği programda konuşan Başkan Baran, çocuklarını Körfez Belediyesi Spor Akademisine gönderdikleri için ailelere teşekkür ederek, çocukların ve ailelerin heyecanını paylaştığını ifade etti. Başkan Baran, “Çocuklarımıza yatırım geleceğimize yatırımdır. Kurmuş olduğumuz Spor Akademisi ile çalışmalarımızı ilçemizde yetenekli yavrularımıza daha düzenli ve programlı spor yapma imkânı sunarken, sporu ilçe geneline yayma hedefimizi de hızlı bir şekilde gerçekleştirmeye çalışıyoruz.” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,840 saniyede tamamlandı.