Kartepe’de parke tamiratlarına devam

4 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2754 defa okundu.

Kartepe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ilçe genelinde parke ile kaplı yollarda bakım ve onarım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Ekipler günde ortalama 400 metrekare kilitli parke taşı tamiratı yaparak yolları iyileştirmeye devam ediyor.

Kartepe ilçesinde güzel havaları en verimli şekilde değerlendiren  belediye ekipleri üst yapı iyileştirme çalışmalarının bir ayağını da parke tamiratı şeklinde gerçekleştiriyor. Kartepe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı parke tamiratı ekipleri, iş planı dahilinde Köseköy ve Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’nin parke yollarını mercek altına aldı.

 Bozuk Yol Kalmayıncaya Kadar

Alt yapı çalışması nedeniyle bozulan ana arter ve ara arter güzergahlarda kilitli parke taşı tamiratı ile yol iyileştirme çalışmalarını, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Yavuz Sokak ve Köseköy Mahallesi Şahin Sokak üzerinde tamamladı. Parke tamirat ekipleri belirlenen iş programı çerçevesinde, hava koşullarının elverdiği günlerde Kartepe’nin parke yollarını yenileyerek tamir ve bakımlarını  bozuk yol kalmayıncaya kadar yapmaya devam edecek.

DSC_0883

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

206 sorgu 0,824 saniyede tamamlandı.