Kartepe Belediyesi’nden Özel Öğrencilere Eğlence

14 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2907 defa okundu.

Kartepe Belediyesi, ilçede faaliyet gösteren rehabilitasyon merkezlerinde misafir olan öğrencileri sadece özel günlerde hatırlamayarak, her fırsatta ve sıklıkla manevi olarak yanlarında olmaya çalışıyor.

Kartepe Belediyesi, ilçede faaliyet gösteren rehabilitasyon merkezlerinde misafir olan öğrencileri sadece özel günlerde hatırlamayarak, her fırsatta ve sıklıkla manevi olarak yanlarında olmaya çalışıyor. Kartepe Belediyesi  bu kapsamda son olarak;  rehabilite edilen engelli öğrenciler için bir motivasyon etkinliği düzenlendi. Ataevler Kültür Merkezi’nde gerçekleşen etkinliğe, Kartepe Belediye Başkan yardımcısı Mehmet Filiz, Ak  Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Yasemin Ağra Alemdar ,  Kadın Meclis Üyeleri , öğrenciler ve aileleri de  katıldı. Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in sosyal belediyecilik vizyonuyla tüm dezavantajlı gruplara sevgi ve ilgiyle hizmetlerini  ulaştırmaya devam eden Kartepe Belediyesi, ilçede bulunan rehabilitasyon merkezi öğrencileri için düzenlediği motivasyon etkinliğine katılan özel öğrencilere ve ailelerine, anılarında mutlulukla hatırlayacakları güzel bir gün yaşattı. Düzenlediği motivasyon etkinliği ile Kartepe’nin özel çocuk ve gençlerinin sosyal hayata adaptasyonuna katkı sağlamayı amaçlayan Kartepe Belediyesi Kültür Müdürlüğü yetkilileri tüm misafirleri tek tek yakından ilgilendi.

Filiz: Yüzlerindeki tebessüm en büyük kazanımlardan

Çeşitli ikramların,  hediyelerin, oyun ve müziğin de olduğu etkinliğe katılan özel çocuklar  doyasıya eğlendikleri bir gün geçirdiler. Misafirlere,  Başkan Üzülmez’in selam  ve sevgilerini ileten Başkan Yardımcısı Mehmet Filiz, “Bu kardeşlerimiz sadece anne, babalarının değil hepimizin birer evladı gibi düşünüyoruz. Gücümüz ve imkanlarımız yettiğince küçük-büyük demeden yanlarındayız. Rehabilite süreçlerine, bu tür farkındalık ve sosyalleşmeye katkı sağlayan organizasyonlar ile katkı sağlamaya devam edeceğiz. Yüzlerindeki  tebessüm ve kalplerindeki mutluluğu en büyük kazanımlardan biri olarak  görüyoruz.” Dedi. Kartepe rehabilitasyon merkezi öğrencileri, eğlencenin sonunda  Kartepe Belediyesi Başkan Yardımcı Mehmet Filiz’in eşliğinde topluca kesilen pasta ve günün anısına çekilen hatıra fotoğrafları sonrası yorgun ve mutlu bir şekilde etkinlikten ayrıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

212 sorgu 0,836 saniyede tamamlandı.