Kandıra’da Yol Çalışmaları Devam ediyor

3 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2934 defa okundu.

Kandıra Belediyesi ilçe genelindeki yol yapım ve çevre düzenlemeleri çalışmaları kapsamında Alefli, Avdan Boğdan, Nasuhlar, Teksen mahallelerinde çalışmalarını devam ettiriyor.

Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ilçe genelinde merkez ve kırsal mahalle ayrımı yapmadan ihtiyaçlar doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyor. İlçe genelindeki yol açma, kilitli beton parke, stabilize yol yapım ve bakım onarım çalışmalarıyla faaliyetlerini yürüten Fen İşleri Müdürlüğü, her kesimden vatandaşın taktirini topluyor. Alefli mahallesinde bordür, mezarlık kapısı kolon çalışması, Avdan Boğdan’da fırın yapımı, Mimoza caddesinde  taş duvar yapımı ve Nasuhlar mahallesinde sundurma çalışmalarını gerçekleştiren ekipler ardından Teksen Ortaköy Camiisinin çevre düzenlemesini de tamamladı.

Başkan Ünal Köken; “ Kandıra’mız Herşeyin En Güzeline Layık”

Kandıra Meslek Lisesinde kapı ve fayans çalışmaları, Kandıra Yüksek Meslek Okulunda ise tribün kurma ve ot biçme çalışmalarını bitiren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, aralıksız sürdükleri hizmetlerde kaliteyi hedefliyor. Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’in hemşehrileriyle kurduğu iletişim hizmetlerin de aksamadan sürmesini sağlıyor. Yol bakım ve onarım çalışmalarında vatandaşlardan gelen talepler ve ihtiyaçlar doğrultusunda zamanı hizmete çeviren sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket eden  Başkan Köken, Kandıra’mıza herşeyin en güzeli layıktır. Hemşehrilerimizin güzel yarınlara kavuşması adına azimle çalışmaya devam edeceğiz dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,827 saniyede tamamlandı.