Kandıra’da Ferdenli Ramazanlar Yol Yapım ve Onarım Çalışmaları Yapıldı

28 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2664 defa okundu.

Kandıra Belediyesi tarafından ilçe genelinde yürütülen teknik çalışmalar kapsamında alt yapısı tamamlanmamış bölgelerde yol yapım çalışmaları sürdürülüyor.

 

Kandıra Belediyesi  tarafından ilçe genelinde yürütülen teknik çalışmalar kapsamında alt yapısı tamamlanmamış bölgelerde yol yapım çalışmaları sürdürülüyor.

Bu kapsamda son olarak Ramazanlar – Ferdenli mahallesi  mevkiinde başlatılan çalışmalar dahilinde dolgu düzenleme çalışmalarının ardından yol yapım çalışmalarını  tamamlayan Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçedeki hummalı çalışmaların sürdüğünü belirtti. Dolgu düzenleme ve yol yapım çalışmalarının yanı sıra İlçenin bir çok noktasında yol genişletme, yağmur suyu drenaj çalışması, yol asfaltlama ve kaldırım çalışmalarının da yapıldığını vurgulayan ekipler, mevcut yolların kalitesini artırmaya yönelik de çalışmalar yapıyor.

“ Başkan Köken; Çalışmalarımızda Amacımız Vatandaşımıza En Kaliteli Hizmeti Sunmak”­

Çalışmalar konusunda bilgi veren  Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, acil sorunları biliyor ve en kısa sürede gidermeyi hedefliyoruz. Bütün personelimiz sahada özverili bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Ekiplerimizle birlikte azimle devam eden çalışmalarımızda amaç , vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmaktır dedi.

Belediye olarak görev sürem boyunca hizmet gitmeyen cadde, sokak ve mahalle bırakmayacağız diyen Başkan Köken, halkımızın gönül rahatlığıyla kullanabileceği hizmetleri sunabilmek için gecemizi gündüz yapıyoruz dedi. Özverili çalışmalarımız ile birlikte göreceğiz ki yakın zamanda ilçede  yolu bozuk olan ve çalışmanın olmadığı bir mahalle ve sokak kalmayacak , çalışmalarımız her zaman olduğu gibi vatandaşımıza hizmet etmek ve vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamalarını önlemek için sürecek dedi.

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

206 sorgu 0,876 saniyede tamamlandı.