Kandıra’da 11 iş Yeri Ruhsata Kavuştu

25 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2340 defa okundu.

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, İş yeri açma ve çalışma yönetmeliği çerçevesinde Ruhsatları hazır hale getirilen emlak, mobilya, market, nalbur, hotel ve restorant, elektrik ve çay ocağı, çay bahçesi sınıflarında iş yeri açma ve çalıştırma ruhsatlarını esnaflara teslim etti.

Kandıra Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü 11 İş Yerine Ruhsat Teslimi Yaptı

11 adet iş yeri açma ve çalıştırma ruhsatını sahiplerine vererek hayırlı ve bol kazançlar dileyen Başkan Ünal Köken, ilçemizin kalkınmasında büyük önem taşıyan emekçi kardeşlerimizin yanında olmayı sürdüreceğiz dediği  ruhsat teslim töreninde ülkenin gelişen ve büyüyen ekonomisinde en büyük pay esnaflarımızındır” dedi.

‘Sorumlulukları büyük’
İşyeri sahiplerine çalışma ruhsatlarını teslim eden Başkan Köken, Esnafımız başımızın tacı. Kandıra’da yaşayan ve dışarıdan gelenlere hizmet eden esnafımız bizim için her zaman dile getirdiğim gibi önemli bir sorumluluk üstleniyor” dedi.

Ruhsatlarını teslim alan 11 işletme sahibi gösterilen ilgiden ve yürütülen titiz çalışmalardan dolayı Başkan Köken’e teşekkürlerini iletti. Ruhsat teslimi sırasında bereketli kazanç dileklerini ileten Başkan Köken, ruhsatların yanında işyerlerine asmak üzere esnafa  nazarlık hediye etti

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,829 saniyede tamamlandı.