Kandıra Belediyesi Fen İşleri Çalışıyor

30 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2196 defa okundu.

Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçenin dört bir yanındaki çalışmalarına devam ediyor. Fen İşleri tarafından Antaplı mahallesinde inşaat , Aydınlık mahallesinde parke tamir, Babaköy mahallesinde parke, Karadivan Davutlar mahallesinde cami halı yıkama, Sepetçi mahallesinde cami boya ve Teksen Ortaköy mahallesinde cami çevre düzenleme çalışmaları yapıldı.

“Başkan Köken, Yaklaşan Kış Öncesi Mesaisini Arttırdı”

96 mahallesi bulunan Kandıra’da geniş bir coğrafyaya hizmet eden Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, yaklaşan kış mevsimi öncesi mesaisini arttırıyor. Vatandaşlarla sık sık bir araya gelen onların istek ve talepleri doğrultusunda harekete geçen Başkan Köken ekibiyle birlikte,  hızla büyüyen ilçenin ihtiyaçlarını kısa sürede gidererek takdir topluyor. Yaklaşan kış mevsimi öncesi gece gündüz yoğun bir mesai harcayan Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelindeki inşaat, parke tamir ve yakın, cami boya çalışması ve cami halı yıkama çalışmalarıyla vatandaşa hizmetini sürdürüyor.

“Hizmet, Antaplı, Babaköy, Karadivan Davutlar, Sepetçi, Teksen Ortaköy Mahalleriyle Sürüyor”

Antaplı mahallesinde inşaat , Aydınlık mahallesinde parke tamir, Babaköy mahallesinde parke, Karadivan Davutlar mahallesinde cami halı yıkama, Sepetçi mahallesinde cami boya ve Teksen Ortaköy mahallesinde cami çevre düzenleme çalışmalarını tamamlayan yetkililer, çalışmaların hızla süreceğini belirtti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

205 sorgu 0,893 saniyede tamamlandı.