Kandıra Belediyesi Dursun Ali Erzincanlı’yı Ağırlayacak

26 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3024 defa okundu.

Kandıra Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek “15 Temmuz Şehitleri ve Kerbela Şehitleri Anma Programında Başkan Köken, şiir dinletilerinden oluşacak programda Dursun Ali Erzincanlı’yı ağırlayacak.

“Dursun Ali Erzincanlı 26 Ekim Çarşamba Saat 20.00’de Turan Güneş Kültür Merkezinde”

Kandıra’daki Kültür Sanat programlarında fark yaratan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, 15 Temmuz gecesi ve sonraki süreçte yaşananlara karşı geliştirdiği duyarlı ve dik duruşu düzenledikleri programlarla sürdürüyor. Kandıralı hemşehrileriyle gece gündüz demokrasi nöbet tutan Başkan Köken ve ekibi  yaşananları unutturmayacağız diyerek “15 Temmuz Şehitleri ve Kerbela Şehitleri Anma Programı konulu şiir dinletisi düzenliyor.

Başkan Ünal Köken: “ Programımıza Tüm Hemşehrilerimi  Davet Ediyorum”

26 Ekim 2016 Çarşamba günü Turan Güneş Kültür Merkezinde saat 20.00 ‘de ünlü sanatçı Dursun Ali Erzincanlı’nın katılımlarıyla başlayacak “15 Temmuz Şehitleri ve Kerbela Şehitleri Anma Programı Kuran-ı Kerim tilaveti ve şiir dinletileriyle devam edecek. Vatandaşların yoğun ilgi göstereceği programa tüm hemşehrilerini davet eden Başkan Ünal Köken, düzenledikleri programların süreceğini belirtti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,825 saniyede tamamlandı.