Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’den birliktelik mesajı

2 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3555 defa okundu.

Kandıra’nın genç ve dinamik Belediye Başkanı Ünal Köken, Turan Güneş Kültür Merkezinde 62.si düzenlenen Ak Parti İlçe Danışma toplantısına katılarak birlik beraberlik mesajı verdi.

İlçedeki birlik beraberlik ortamının sürmesine yönelik çalışmalarını titizlikle sürdüren Başkan Ünal Köken, katıldığı Ak Parti 62. İlçe Danışma meclisinde vatandaşlara sundukları hizmet ve projelerini belirttiği konuşmasında hizmetin gitmeyeceği mahalle kalmayacağını vurguladı. Milli birlik ve beraberlik için çalışacaklarını anlatan Başkan Ünal Köken, bizi ayakta tutan güçlü kılan yegane şey milli değerlerimizdir dedi.Başkan Köken: “Seçim beyannamemize baktığımızda 20’ye yakın hizmetlerden bahsetmişiz. Bunların yüzde 60-70’lerini tamamladık. Yakında göreceksiniz yeni belediye hizmet binamız, kent meydanımız ve gençlik komplekslerimizle Kandıra’yı güzel bir noktaya getireceğiz. Göreve geldiğimizde tek istediğimiz her mahalleye hizmet götürme konusunda adaletli olmaktı. Bu konuda 2 buçuk yılda başarılı olduğumuzu düşünüyorum. Her bir mahallemize gittiğimizde alnımız ak, vicdanımız rahat dolaşıyoruz” ifadelerini kullandı.

Başkan Köken:”Kandıra Duble yol çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte turizm alanında çığ açacağız.”

Kandıra’nın Kocaeli’nin ilçeleri arasında en kıymetli hale gelmesi için hızla çalıştıklarını ifade eden Başkan Köken, Kandıra Duble yol çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte turizm alanında çığ açacaklarına vurguda bulundu. İlçedeki birlik ver beraberliğin mimarı olan Başkan Köken, Karadeniz sahil yolunun da ilçeye büyük değer katacağını sözlerine ekledi. 15 Temmuz sürecine de değinen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Kandıra’mız yaşadığımız 15 Temmuz gecesi ve sonrasında dimdik durmuştur. Her gece nöbetler tutan tüm hemşehrilerimle tek tek gurur duyduğunu belirttiği AK Parti Kandıra İlçe Teşkilatı’nın 62. Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisinin sonunda hemşehrileriyle sohbet ederek hayır dualarını aldı.

 

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,819 saniyede tamamlandı.