Kabadayıoğlu´ndan Nikâh Mesaisi

13 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2205 defa okundu.

Körfez Belediyesi Başkan Vekili Selahattin Kabadayıoğlu, hafta sonu birçok düğün cemiyetine katılarak çiftlerin nikâh akdini gerçekleştirdi

Genç Çiftlerin Nikâhlarını Kıydı
Körfez Belediyesi Başkan Yardımcısı Selahattin Kabadayıoğlu, hafta sonunu yoğun mesai altında geçirerek düğün cemiyetlerine katılım sağladı. Genç çiftlerin nikâhlarını kıyan Selahattin Kabadayıoğlu, mutlu anlara da ortak oldu.Başkan Yardımcısı Kabadayıoğlu ilk olarak Şahinoğlu düğün salonunda, Emine ve Hasan çiftinin nikâhlarını kıydı. Selahattin Kabadayıoğlu akabinde Hereke Kültür Merkezinde gerçekleşen Neslihan ve Emre’nin düğün cemiyetine katılarak nikâh akdini gerçekleştirdi. AK Parti Körfez İlçe Başkanı Av. Osman Badem, genç çiftlerin nikâh şahidi oldu. Kabadayıoğlu genç çifte mutluluklar dilerken her iki aileyi de tebrik etti.

Ailelerin Mutluluklarına Ortak Oldu.
Başkan Vekili Selahattin Kabadayıoğlu, salon Körfez’de düzenlenen düğün cemiyetine katılım sağlayarak, Nesrin ve Kaan çiftinin nikâhlarını kıydı. Başkan Yardımcısı genç çifti ve aileleri tebrik etti.

Başkan Baran’ın Selamlarını İletti
Grand Körfez Otel’de dünya evine giren Kübra ve Mustafa ‘nın nikâhlarını Başkan Vekili ve Yardımcısı Selahattin Kabadayıoğlu kıydı. Düğün cemiyetine Geçmiş dönemde Körfez Belediye Başkanlığı yapmış olan Yunus Pehlivan da katılım sağlayarak nikâh şahidi oldu. Nikâhın ardından çifte ömür boyu mutluluklar dileyen Körfez Belediyesi Başkan Vekili Selahattin Kabadayıoğlu genç çifte Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ın selam ve sevgilerini ileterek aile cüzdanını geline takdim etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

206 sorgu 0,840 saniyede tamamlandı.