İsmail Baran, Akademisyenlerle Buluştu

1 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
4266 defa okundu.

Eğitime verdiği önemle bilinen Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Hereke Meslek Yüksekokulu yöneticilerinin verdiği teşekkür yemeğinde akademisyenlerle bir araya geldi.

Hereke Sosyal Tesislerinde düzenlenen teşekkür yemeğine Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ın yanı sıra, Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin Kabadayıoğlu ve İsa Taş, Belediye Başkanı İsmail Baran’ın Danışmanı Yılmaz Pekmezcan, Okul Müdürleri, Müdür Yardımcıları, akademisyenler ve idari personel katılım sağladı.

EĞİTİME YATIRIMDA ÖNCÜ BELEDİYE

Çağdaş bir kentin çağdaş bireylerle, çağdaş bireylerin ise eğitim ile oluşacağının bilincinde olan Belediye Başkanı İsmail Baran, 1 Yılda Eğitime 10 Milyon TL’lik destek sağladı. Bu çerçevede belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra Türkiye’de eğitime yönelik örnek çalışmalara imza atan Başkan Baran, Hereke Meslek Yüksekokulu’na çeşitli desteklerde bulundu.

Körfez Belediyesi, Hereke Meslek Yüksekokulunun çevre düzenlemesi, asfalt çalışmaları ve tadilat gibi önemli eksiklerini tamamlayarak güzel bir görünüme kavuşturdu. Bu çerçevede Hereke Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Burcu Candan, Müdür Yardımcıları, Akademik ve İdari Personel Belediye Başkanı İsmail Baran, Belediye Başkan Yardımcıları ve çalışma arkadaşlarına bir teşekkür yemeği tertipledi.

KARŞILIKLI FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNULDU
Körfez’de eğitim alanında yeni bir çağ açan, öğrencilerle kurduğu diyaloglar ile modern Belediyeciliğe yeni bir soluk kazandıran Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran Hereke Meslek Yüksek Okulu eğitmenleriyle bir araya gelerek karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. Toplantıda ilçenin dünü, bugünü ve yarını ile gerçekleşen projeler, eğitim anında yapılan yatırımlar ve kazanımlar konuşuldu.

616 mülki idare amirinin görev yeri değiştirildi-kocaeli-kaymakamligi

BAŞKAN BARAN; “ BİRLİK, BERABERLİK VE KARDEŞLİĞE İHTİYACIMIZ VAR “

Ülkemizi aldıkları eğitimlerle yukarılara çıkaracak olan gençlerin eğitimi konusunda büyük emek harcayan Akademisyenlerin önemine değinen Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran şu ifadelere değindi, “Bütün dünyada hissedilen birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularına eğitim – öğretim alanında da ihtiyacımız var. Siz değerli eğitmenlerimiz gençlerimize bu duygu ve düşünceleri elinizden gelen çabayı göstererek aşıladığınızdan hiç şüphem yok. Ben düzenlediğiniz yemek toplantısından ve nazik davetleriniz için her birinize teşekkür ederim “ dedi.

ataması yapıldı

BAŞKAN BARAN’A TEŞEKKÜR ETTİLER
Hereke Meslek Yüksekokulu’na yaptığı hizmetler, sağladığı katkılardan dolayı Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran onuruna yemek düzenleyen Akademisyenler şunları söyledi, “ Değerli Belediye Başkanımız İsmail Baran sadece yerel hizmetlere değil, eğitim alanında da çok başarılı çalışmalara imza atıyor. Körfez Belediyesi ve Günışığı Derneğinin ortaklaşa yürüttüğü eğitime katkı projesinde 2 bin 800 Körfezli öğrencimize yardım eden bir Belediye Başkanına sahibiz. Böyle güzel çalışmalar yürüttüğünüz için, bizlere karşı desteklerinizi sürdürdüğünüz için teşekkür ederiz. “ dediler. Düzenlenen programda Akademisyenler Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’a hediye takdiminde bulundular.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

201 sorgu 0,830 saniyede tamamlandı.