İlyas Şeker, Başkan Ünal Köken’i Ziyaret Etti

8 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3249 defa okundu.

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Birim Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker,Kandıra’ya yaptığı ziyarette Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken ile görüştü. Ak Parti İlçe Başkanı Yunus Özder ve yönetiminin de bulunduğu görüşme programı yoğun geçti.

Kandıra ziyaretiyle ilgili görüşlerini bildiren İlyas Şeker, Genel Merkez Yerel Yönetimler Birim Başkanlığı olarak belediyelerimizi yerinde ziyaret ediyoruz. Çalışmaların bir kısmını yerinde görmek, incelemek ve güzel örneklerini de alıp başka yerlere aktarmak düşüncesi ile böyle bir program yaptık dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken ise; “İlyas Beyi Kocaeli de görev yaptığı dönemlerden tanıdığımız bir abimiz. Şu anda da Yerel Yönetimler Birimi Başkan Yardımcılığı görevini yürütüyor. Sevdiğimiz, eskilerden tanıdığımız bildiğimiz bir dostumuz abimiz. Belirli bir program çerçevesinde ilçemizi  ziyarete geldiler. Bizleri ziyaretlerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

“Başkan Köken , Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker’i Ağırladı”

Belediyenin çay bahçesi Şehri Teras kafede geçen program,Kandıra Türk Sanat Müziği ve Tiyatro derneğine yapılan ziyaret ile sürdü. Türk Sanat Müziği ve Tiyatro dernek Başkanı Rüştü Uygur ve ekibiyle sohbet eden Başkan Köken ve AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Birim Başkan Yardımcısı İlyas Şeker, Kandıra Belediyesi bünyesinde kurulan,  Türk Sanat Müziği korusunun hazırladığı zengin repertuardan türküler dinledi.

Kandıra Türk Sanat Müziği ve Tiyatro Derneğine yapılan ziyaretin ardından eski İmam Hatip Lisesi müdürü Hasan Tokgöz’e vefat eden annesi için  taziye ziyaretinde bulunan Başkan Ünal Köken ve AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Birim Başkan Yardımcısı İlyas Şeker, aileye başsağlığı dileklerinde bulundu.

14925494_1136578573057358_6626382672097735587_n

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

196 sorgu 0,841 saniyede tamamlandı.