İlimtepe Dairelerine Körfez Belediyesi’nden Yenilik

30 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
4185 defa okundu.

Körfez Belediye, bakım – onarım çalışmaları kapsamında İlimtepe Bölgesinde bulunan Belediye bünyesine ait daireleri yeni yüzüne kavuşturdu.

Hayata geçirdiği vizyon projeler ile Körfez’i Marmara’nın incisi haline getiren Körfez Belediyesi, kentin gözbebeği konumunda olan İlimtepe bölgesini adeta şahlandıracak. İlimtepe Kültür Merkezi’nin ihalesini de birkaç gün içerisinde gerçekleştirecek olan Körfez Belediyesi, böylelikle bölgenin değerini iki katına çıkartacak.

145 DAİRENİN BAKIM-ONARIM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
Geçtiğimiz aylarda ‘Güzel Evim Güzel Kentim’ Projesi ile kent yaşamında görsel kirlilik oluşturan bina cephelerinin bakımlarını yaparak bu kirliliğin giderilmesini sağlayan Körfez Belediyesi yaşam alanlarına yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Bu çerçevede Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı etüt proje ekibi, İlimtepe Bölgesinde ve Belediye bünyesinde bulunan 145 dairede tadilat çalışmalarına başladı.

TADİLATLA GELEN MODERNLİK

Gerçekleştirdiği projelerle adından sıkça söz ettiren Körfez Belediyesi, İlimtepe bölgesinde bulunan 145 dairenin ilk olarak elektrik, su tesisatı ve zemin bakımlarını gerçekleştirdi. Profesyonel ekiplerce yürütülen projede dairelerin doğalgaz tesisatları da yenilendi. Bakımsız ve kötü bir görünümde olan banyo, tuvaletler, camlar ve kapılarda da onarım çalışmaları yapan belediye ekiplerince daireler modern bir görünüme kavuşturuldu.  145 dairede yürütülen bakım-onarım çalışmalarının Aralık ayı sonunda bitirilmesi hedefleniyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

205 sorgu 0,810 saniyede tamamlandı.