İki Yaka Buluşması

17 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3204 defa okundu.

Gölcük Kent Konseyi Başkanı Dr. Metin Şentürk ve Genel Sekreter Fatih Bayram Körfez Kent Konseyi Başkanı İsa Taş’ı ziyaret etti

“Fikir Alışverişinde Bulunuldu “

Körfez Kent Konseyi Başkanı aynı zamanda Körfez Belediye Başkan Yardımcısı İsa Taş, Gölcük Kent Konseyi Başkanı Dr. Metin Şentürk ve Genel Sekreter Fatih Bayram’ı makamında ağırladı. Ziyaret esnasında karşılıklı fikir alışverişinde bulunulurken, Kent Konseylerinin İlçelere kattığı gelişmeler değerlendirildi. Kent Konseyi Başkanı İsa Taş gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken şu ifadelere değindi, “ Kent Konseyleri ilçelerimizin kalkınması açısından önemli bir yere sahip. Demokrasi çatısı altında çalışmalarımızı ara vermeden sürdürüyoruz. Önümüzde ki süreçte el ele vererek bizler Körfezimiz için, sizler de Gölcük için kaliteli projelere imza atacağız. Gerçekleştirdiğiniz ziyaretten dolayı şahsım ve Körfez Kent Konseyi adına teşekkür ederim. “ dedi.

“Kent Konseyleri Bizim İçin Önemli “

Gölcük Kent Konseyi Başkanı Dr. Metin Şentürk Körfez Kent Konseyi Başkanı İsa Taş’a kendilerini makamında ağırladı için teşekkür ederken şunlara değindi “  Sizinde belirttiğiniz üzere Kent Konseyleri ilçelerimize önemli gelişmeler kazandırıyor. Sen ben değil biz bilinciyle çalışmalarımızı yürütüyoruz. El ele vererek, gönül köprüleri kurarak vatandaşlarımızla da iç içe olmayı sürdürüyoruz. Birliğimiz, beraberliğimiz daim olsun “ dedi. Gerçekleştirilen ziyarette Gölcük Kent Konseyi Başkanı Dr. Metin Şentürk, Körfez Kent Konseyi Başkanı İsa Taş’a hediye takdiminde bulundu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

201 sorgu 0,839 saniyede tamamlandı.