Derinceli miniklerin çevre duyarlılığı

11 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2403 defa okundu.

Derince Atatürk Anaokulu’nda eğitim gören minik öğrenciler, çevre duyarlılığı ile başlattıkları ‘Benim elimde’ projesi kapsamında Başkan Bulut’u ziyaret etti

Daha temiz bir çevre temasıyla ‘Benim elimde’ projesini hayata geçiren Derince Atatürk Anaokulu, bu kapsamda ilçedeki mülki amirleri ziyaret ediyor. İlk olarak Derince Kaymakamı Akın Yılmaz’ı ziyaret eden minik öğrenciler daha sonra Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut’un konuğu oldu. Sırrıpaşa Mahalle Muhtarı Hülya Yıldırım, Atatürk Anaokulu Müdürü Zehra Genç, okul öğretmeni Derya Keçeci ve minik öğrencilerin hazır bulunduğu ziyarette, proje ile ilgili konuşuldu. Başkan Bulut ile birlikte ‘Benim elimde’ projesinin sloganını seslendiren öğrenciler daha sonra, yıl boyunca yaptıkları çalışmaları anlattılar.

 Hedef daha modern, daha temiz bir Derince

Derince Atatürk Anaokulu’nun hazırladığı projenin önemine vurgu yapan Başkan Bulut, minik öğrencileri ve proje yöneticilerini tebrik etti. Daha modern ve temiz bir Derince için çalışmaları düzenli olarak sürdürdüklerini belirten Başkan Bulut, “Temizlik işleri ekiplerimiz gece ve gündüz ayrımı yapmadan ilçe halkımıza pırıl pırıl bir kent sunmak için çalışıyor. Bunun yanında sizlerin eğitim gördüğü okullarımızın temizliğine de büyük önem gösteriyoruz. Ayrıca sizin projenizde de yer alan atıkların geri dönüşümünün sağlanarak, ekonomiye yeniden kazandırılması noktasında da Derince olarak ülke ortalamasında çok iyi bir yerdeyiz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,821 saniyede tamamlandı.