Çevik, Kartepe’de “Dünya Büyüktür 5’ten” Diyecek

19 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
4221 defa okundu.

Kartepe Belediyesi kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında gündeme dair ve ülkenin geleceğini etkileyen toplumsal konuları da işleyerek, Kartepe halkını özel programlarla buluşturmaya devam ediyor.

Bu etkinler ve toplumsal duyarlılık kapsamında,  TRT 1 de yayınlanan ve izlenme rekorları kıran dönem dizisi Diriliş Ertuğrul’ın sevilen oyuncusu, aynı zamanda KBB Şehir Tiyatroları’nın Genel Sanat Yönetmeni Mehmet Çevik, 22 Kasım Salı Günü Saat 19.00’da   Kartepe Belediyesi’nin konuğu olarak, Kartepelilerle buluşacak. Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek “Dünya Büyüktür 5’ten” programında başarılı Yönetmen ve Oyuncu Mehmet Çevik, 15 Temmuz’da Türkiye’nin üzerinde oynanan oyunları, etkileyici sunumuyla sanatçı gözünden değerlendirecek.

15 Temmuz gecesinde başlayıp, günlerce devam eden Demokrasi ve Milli İrade nöbetlerinde kürsüden meydanlardaki halka seslenen Sanatçı Mehmet Çevik dakikalarca ayakta alkışlanmıştı. Demokrasi nöbetleri sona erdikten sonra “Dünya Büyüktür 5’ten “ adında bir program hazırlayan Mehmet Çevik, bu programla ilk kez Kartepe Belediyesinin ev sahipliğinde izleyicilerle buluşmuş olacak. Ücretsiz  gerçekleşecek programa katılmak için Kartepeliler merakla etkinlik gününü bekliyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,912 saniyede tamamlandı.