Bu Konser Sadece Öğretmenlere Özel

24 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3114 defa okundu.

Körfez Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu unutulmaz bir konsere daha imza attı. Tütünçiftlik Kültür Merkezinde gerçekleşen konsere Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran ve eşi Bilge Baran’ın yanı sıra İlçe Milli Eğitim Müdür İbrahim Okutan, Jandarma Komutanı Fikret Çetin Kale, Belediye Başkan Yardımcıları,Belediye Meclis üyeleri, STK’lar, siyasi parti temsilcileri, öğretmenler, okul müdürleri çok sayıda sanatsever yoğun ilgi gösterdi. Aysel Demircan yönetimindeki orkestra ve koristler seslendirdiği eserlerle büyük beğeni topladı.

KORO İZLEYİCİLERİ BÜYÜLEDİ

Yer yer izleyicilerinde eşlik ettiği konser büyük beğeni topladı. Unutulmaz eserleri Öğretmenler için seslendiren Türk Sanat Müziği Korosu izleyicileri adeta büyüledi. Öğretmenler için düzenlenen konser ara vermeden devam ederken, izleyicileri okuduğu eserlerle büyüleyen Koro şefi Aysel Demircan’a Milli Eğitim Müdür İbrahim Okutan tarafından çiçek takdim etti.

_DSC1493

BAŞKAN BARAN, ÖĞRETMENLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın mimarları siz değerli öğretmenlerimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Belediye olarak her yıl düzenlediğimiz koro konserimizi bu yılda sizler için tertipleyip aynı salonda toplandık. Teşrifleriniz için teşekkür ediyorum.” Dedi. Başkan Baran, daha sonra muhteşem bir performans sergileyen TSM korosunu tebrik ederek karanfil dağıttı.

_DSC1499 (2)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

201 sorgu 0,862 saniyede tamamlandı.