BİLGE BARAN’DAN ZUMBA YAPAN KADINLARA ZİYARET

17 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2538 defa okundu.

“Sporun Başkenti Körfez” sloganıyla yola çıkan Körfez Belediyesi, form tutmak ve zinde kalmak isteyen kadınları Spor Akademileri çatısı altında bir araya getirdi.

BİLGE BARAN ZUMBA YAPAN KADINLARLA SPOR SALONUNDA BİR ARAYA GELDİ

Açıldığı günden bu güne kadar Körfezliler tarafından yoğun ilgi gören Körfez Belediyesi Spor Akademisi her geçen gün büyümeye devam ediyor. Bu çerçevede Körfezli kadınları bir araya getiren Spor Akademisine bir takım ziyaretler gerçekleştiren Belediye Başkanı İsmail Baran’ın eşi Bilge Baran zumba yapan kadınlarla spor salonunda bir araya geldi.

MEMNUNİYETLERİNİ İFADE ETTİLER

Son zamanlarda eğlenceli zayıflama yöntemi olarak bilinen zumba dansı ile vücudu ve zihni kontrol altına almaya dayanan spor dalı olan pilates ve step aerobiğe gönül veren kadınlar, Körfez Belediyesi Spor Salonunun yolunu tutuyor. Oldukça eğlenceli bir şekilde spor yapma imkânı bulan Körfezli kadınlar Belediye’nin bu denli bir hizmeti gerçekleştirmesinden ötürü memnuniyetlerini Bilge Baran’a aktardılar.

KADINLARA KALİTELİ HİZMET

Bilge Baran Körfez Belediyesi’nin kadınlara yönelik gerçekleştirdi projeler ile ilgili, ” Körfez Belediye Başkanımız İsmail Baran sadece çocuklara, gençlere, erkeklere değil kadınların da istek ve taleplerine göre en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor. Körfez’de büyük değişimin mimarı olan İsmail Bey, açtığı Spor Akademileri ile 7’den 70’e herkesi ” sağlıklı yaşam ” çatısı altında toplamayı hedefliyor. İlçemizde yaşayan kadınlarımızı spor yapmaya davet ediyorum. ” şeklinde konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,825 saniyede tamamlandı.