Beşir Derneği Gölcük, bu bayramda da yüzleri güldürdü

14 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
123111 defa okundu.

Beşir Derneği’nin Gölcük Temsilciliği, her yıl olduğu gibi bu Kurban Bayramı’nda da ihtiyaç sahiplerine kurban eti dağıtımı gerçekleştirdi.

Sürekli yardımlarının yanı sıra  bayramlarda ve afet anlarındaki yardım faaliyetleriyle de tanınan Beşir Derneği, Gölcük’te ihtiyaç sahibi ailelere kurban eti dağıtımı gerçekleştirdi. Beşir Derneği Gölcük Temsilcisi  Abdulragıp Yılmaz “Kurban yakınlaşmaktır, paylaşmaktır. Beşir Derneği olarak bu Kurban Bayramı‘nda da Gölcüklü hayırseverlerin yapmış oldukları kurban eti bağışlarını, ihtiyaç sahibi olan ailelere ulaştırdık. Beşir Derneği olarak yurt içi ve yurt dışında kurban bağışı organizasyonları düzenleyerek paylaşmanın ve kardeşliği yaygınlaştırmanın gayreti içerisindeyiz. İnsani yardım organizasyonu ile faaliyetlerini sürdüren derneğimiz; yurt içinde ve yurt dışında binlerce ailenin, yetimlerin, kimsesizlerin ve ihtiyaç sahiplerinin yanında olmuştur” dedi.beşir2

107 AİLEYE 535 KG ET DAĞITILDI

Gıda, giyim, eğitim ve afet yardımlarıyla ülkemizle birlikte 55 ülkede faaliyetlerimiz devam etmektedir diyen Yılmaz; “Devam eden faaliyetlerimiz arasında kurban eti bağışı da bulunmaktadır. Hayrınıza vesile sloganıyla faaliyetlerine başlayan derneğimiz, Gölcüklü hayırseverlerin kurban eti bağışlarını, bu yıl da ilçemizdeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırmanın huzuru ve sevinci içindedir. Bu bayramda ilçemizde bulunan 57’si yabancı uyruklu olmak üzere, 107 aileye 5’er kiloluk paketler halinde toplamda 535 kg kurban eti dağıtımı gerçekleştirilmiştir. Yapmış oldukları bağışlarıyla mutluluğa vesile olan tüm bağışçılarımıza içten teşekkür ediyoruz. Derneğimiz, bağışçılarımızın desteği ile her geçen gün faaliyetlerini artırarak, hayrınıza vesile olmaya devam etmektedir” şeklinde konuştu.

beşir3 beşir4 beşir5

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

201 sorgu 0,820 saniyede tamamlandı.