Başkan Köken, Gençleri Mutlu Günlerinde Yalnız Bırakmadı

28 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2043 defa okundu.

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, hafta sonu mesaisinde gençlerin mutluluğuna ortak oldu. Kandıralı hemşehrilerini yalnız bırakmayan Başkan Köken düğün cemiyetlerinin ardından hasta ziyaretinde bulundu.

İlçenin her mahallesinde, her sokağında basılmadık yer bırakmayacağız diyen Başkan Ünal Köken, katıldığı düğün cemiyetlerinde çiftlere saadet diledi. Aile kurmanın önemine de değinen Başkan, Türk toplumunun temeli ailedir. Birlik ve beraberliğin ilk olarak öğrenildiği yer olan aile birliğimiz ne kadar kuvvetli ise bizler de toplum olarak o kadar güçlü oluruz dedi. Ziyaretlerini sürdüren Başkan Köken, Şabanlar mahallesinde bir araya geldiği hemşehrileriyle uzun uzun sohbet ederek istişarelerde bulundu. Kandıramız her şeyin en güzeline layık diyen Başkan, ben değil biz bilinci ile hareket ettiklerini ve vatandaşların taleplerini değerlendirdiklerini vurguladı.

“Başkan Ünal Köken, Hasta Ziyaretinde Bulundu”

Kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı içinde huzur ve birliği sağlamak adına canla başla çalıştıklarını anlatan Başkan Ünal Köken, Keremler mahallesinde de yaptığı hasta ziyaretinde geçmiş olsun dileklerini iletti. Rabbim tüm hastalarımıza acil şifalar versin diyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken,  tüm emeklerin Kandıra için olduğunu vurgulayarak desteklerini her zaman ifade eden tüm hemşehrilerine teşekkür etti.

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

205 sorgu 0,837 saniyede tamamlandı.