Başkan Köken; “ Esnafımızın Fikirlerini Önemsiyoruz.”

29 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3375 defa okundu.

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Kocaeli Milletvekili Sami Çakır’la birlikte esnafları ziyaret etti.

Ak Parti Kandıra ilçe yöneticilerinin de yer aldığı ziyaretlerde Başkan Köken ve Milletvekili Çakır, esnaflara hayırlı ve bol kazançlar dileğinde bulundu.

Ziyaretlerde esnaflarla çay içip sohbet eden Başkan Köken ve milletvekili  Çakır, “Bu tür ziyaretleri sık sık yapıyoruz. Esnafların sorunlarına hem hükumet olarak hem de yerel yönetimler olarak her türlü desteği vermeye çalışıyoruz” dediler. Esnaflar da Başkan Köken ve Milletvekili Çakır’a teşekkür ettiler.

Başkan Köken; “ Esnafımızın Fikirlerini Önemsiyoruz.”

Kandıra’nın yeni bir vizyon kazanmasında çaba harcayan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, yaptığı ziyaretlerde esnaflara verdikleri önemi vurguladı,esnafların işleri hakkında bilgi aldı. BaşkanKöken , ziyaretler sırasında yaptıkları ve yapmayı planladıkları çalışmalar hakkında vatandaşları bilgilendirdi. Kandıra’mızın gelişmesinde büyük öneme sahip olan esnaf kardeşlerimizin fikirlerini önemsiyoruz. Yaptığımız hizmetlerde esnafımızın ve vatandaşlarımızın taleplerini göz önünde bulundurarak ilerliyoruz dedi.

Esnaflara yapılan ziyaretlerin ardından yemekli toplantı programında bir araya gelen Başkan Köken, Milletvekili Çakır ve esnaflar, Kandıra’nın gelişmesi için birlik ve beraberlik içinde çalışacakları konusunda istişarelerde bulundu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

195 sorgu 0,817 saniyede tamamlandı.