Başkan Köken Durmuyor

22 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2565 defa okundu.

Gençler başta olmak üzere tüm halka kucak açan Başkan Köken, esnafı iş yerinde ziyaret ederek hayırlı işler diledi. Ardından Kandıra Ziraat Bankası Müdürü Şaban Gören ve Kandıra Halk Bankası Müdürü Turgay Aslan’a ziyaretlerde bulundu.

Kandıra’daki hizmetlerine hız kesmeden devam eden Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, halkla iç içe olmayı sürdürüyor. Hafta içi yoğun geçen mesaisine rağmen hafta sonunda da hemşehrilerini iş yerlerinde ziyaret eden Başkan Köken, Türkiye’nin ekonomi dinamiğinde aktif rol oynayan esnafı yalnız bırakmıyor. Kandıra Ak Parti İlçe Başkanı Yunus Özder ve yönetiminin de bulunduğu ziyaretlerde hayırlı ve bol kazançlar dileyen Başkan Köken’e ilgi yoğundu.

“Güçlü Kandıra’nın mihenk taşı esnaflarımızla Birlikte Kandıramız İçin Çalışıyoruz”

İlçe esnaflarından İsmail Akalın’ı iş yerinde ziyaret eden Başkan Köken, birlik ve beraberlikle çıktıkları yolda azimle çalıştıklarını anlattı. Esnaflarımızın bizlere verdiği güçle birlikte adımlarımızı hızlandırıyor ve ilçemizi geleceğe emin adımlarla taşıyoruz ifadelerini kullanan Başkan Ünal Köken, niyetlerin iyi olduğu her yol hayra ve güzelliğe çıkmıştır. Bizler de yolumuzdan eminiz. Rabbim ilçemizdeki birliği beraberliği daim ederek sürdürsün dedi. Esnaf ziyaretlerinin ardından Kandıra Ak Parti İlçe Başkanı Yunus Özder’le birlikte Kandıra Ziraat Bankası Müdürü Şaban Gören ve Kandıra Halk Bankası Müdürü Turgay Aslan’ı ziyaret eden Başkan Ünal Köken, görevlerinde başarılar dileyerek ziyaretlerini sonlandırdı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

212 sorgu 0,842 saniyede tamamlandı.