Başkan Köken, AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk’ü Ağırlayacak

21 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1368 defa okundu.

AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, Kandıra Belediyesi tarafından 24 Ekim Pazartesi Günü Saat 20.00’de Belediye Çay Bahçesi Teras Kafede düzenlenecek 15 Temmuz Darbe Girişimi konulu söyleşi programına konuşmacı olarak katılıyor.

“Başkan Köken’Den Ses Getirecek Bir Program Daha Geliyor”

Kandıra’daki başarılı girişimleriyle adından söz ettiren Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’den ses getirecek bir program daha geliyor. Başkan Ünal Köken ve ekibi yaşanan 15 Temmuz sürecinin değerlendirileceği programda AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk’ü ağırlayacak.

O gece ne yaşadığımı bana sorsanız anlatamam. Her şey bir film karesinin içine sığacak kadar küçük, tüm dünyayı değiştirecek kadar büyüktü.” nitelemesini yapan Milletvekili Külünk, Kandıralı vatandaşlara 15 Temmuz gecesi yaşanılanları anlatacak.

15 Temmuz ve sonrasında yaşanan tüm süreçte ilçede birlik ve beraberlik ortamını sağlayan  Başkan Ünal Köken,  halkımıza yönelik bilgilendirme programlarımız sürecek. Güzel Türkiye’mize sahip çıkacağız diyerek tüm Kandıralı hemşehrilerimizi 24 Ekim Pazartesi Günü Saat 20.00’de Belediye Çay Bahçesi Teras Kafede düzenlenecek 15 Temmuz Darbe Girişimi konulu söyleşi programımıza davet ediyorum dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

211 sorgu 0,857 saniyede tamamlandı.