Başkan, Büyükşehir personeliyle bayramlaştı

11 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3735 defa okundu.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi personeli Antikkapı’da düzenlenen bayramlaşmada buluştu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kurban Bayramı öncesinde Büyükşehir personeliyle bir araya geldi. Antikkapı Restoran’da düzenlenen Büyükşehir ailesinin bayramlaşma programında personele seslenen Başkan Karaosmanoğlu, “Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı çalışmalar örnek gösteriliyor. Bu hepimizin başarısıdır. Bir toplumun efendisi, en değerlisi o topluma hizmet edendir” dedi.

 

BÜYÜKŞEHİR PERSONELİ BİR ARAYA GELDİ

Bayramlaşma programına Başkan Karaosmanoğlu’nun yanı sıra Başkan Vekili Zekeriya Özak, Genel Sekreter Doç Dr. Tahir Büyükakın, Genel Sekreter Yardımcıları, Başkan Danışmanları, daire başkanları, şube müdürleri, iştiraklerin genel müdürleri ve personel katıldı. Büyükşehir olarak büyük bir aile olduklarının altını çizen Başkan Karaosmanoğlu, bir bayrama daha kavuşmanın coşkusunu yaşadıklarını dile getirdi.

 

BAŞKAN: BÜYÜKŞEHİR ÖRNEK BİR KURUMDUR

‘’Millî ve manevi bayramlarımız, kardeşlik duygularının pekiştiği, paylaşmanın zirve yaptığı mutlu anlardır’’ diyen Başkan Karaosmanoğlu, “Kurban yakınlaşmadır.  Kurban Bayramı fakirin halinden anladığımız, lokmamızı din kardeşimizle bölüştüğümüz, çocukların güldüğü, yaşlıların hatırlandığı

günlerdir. Kocaeli Büyükşehir Belediyemiz, büyük bir ailedir. Bu büyük ailenin fertleri birbirlerinin sevincini, kederini paylaşan, dertlerini dinleyen örnek bir kurumdur’’ şeklinde konuştu.

 

‘’MUTLU BİR KENTİN ANAHTARI’’

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi personeli denildiği zaman akla özveri, dayanışma, nezaket ve çalışkanlığın geldiğini hatırlatan Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Değerli çalışma arkadaşlarım, kentimizin sorunlarının en kısa sürede ve etkin çözümü için bugüne kadar mutlak surette nasıl ki işbirliği

ve dayanışma içinde çalıştıysak, aynı özveriyi çıtayı daha da yükselterek göstermemiz gerektiği inancındayım. Çünkü sizlerin başarısı, mutlu bir kent kapısının anahtarıdır’’ şeklinde konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

201 sorgu 0,873 saniyede tamamlandı.