Başkan Baran’dan Mutluluk Mesaisi

21 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3636 defa okundu.

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, genç çiftlerin nikah merasimlerine katılarak nikah akitlerini bizzat kendisi gerçekleştirdi

İki Cihan Saadeti Diledi

Vatandaşları mutlu anlarında yalnız bırakmayan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Eda Uysal ve Mehmet Demirci çiftinin nikâhını kıydı. Cumartesi günü Yarımca Kültür Merkezi’nde davetliler huzurunda gerçekleşen düğün töreninde çiftlerin heyecanı gözlerden kaçmadı. İsmail Baran genç çifte günün anısına hediye takdim etti. Düğün töreninde Başkan Baran, “Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır. Sizlere iki cihan saadeti diliyorum” dedi.  Evlilik cüzdanını gelin hanıma teslim eden Başkan Baran yeni çifte bir ömür boyu sağlık ve mutluluklar diledi. Körfez İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Okutan Eda ve Mehmet çiftinin nikah şahidi oldu.

Özen ve Altun Ailelerinin Yanında Oldu

Belediye Başkanı İsmail Baran Emel Özen ile Onur Altun çiftinin nikâhını kıyarak mutluluklarına ortak oldu. Galaksi düğün salonunda cumartesi günü gerçekleşen nikâh törenine çiftin ailesi, arkadaşları ve yakınları katıldı. Nikâh merasiminin ardından genç çifti tebrik eden Başkan Baran genç çiftlerin ve ailelerin mutluluklarına ortak olmaktan dolayı büyük sevinç duyduğunu belirterek, çiftlere ömür boyu mutluluklar diledi.

Sena ve Kutlay’ın Nikahlarını Kıydı

Düğün cemiyetlerine büyük önem gösteren İsmail Baran Körpaş A.Ş. Personeli Mesut Şimşek’in kızı Şahadet Sena Şimşek ile Kutlay Şimşek çiftinin pazar günü Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde düzenlenen düğün cemiyetine katılım sağlayarak, nikah akdini gerçekleştirdi.
Genç çiftin nikâh şahitleri geçmiş dönem Körfez Belediye Başkanı olan Yunus Pehlivan, AK Parti Körfez İlçe Başkanı Av. Osman Badem, bir önceki dönem Körfez İlçe Başkanlığı yapmış olan Engin Koyun, MHP Körfez İlçe Başkanı Zeki Gürsu, Saadet Partisi Körfez İlçe Başkanı Ömer Faruk Coşkun, geçmiş dönem Körfez Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Şendoğan oldu.   Nikâhın kıyılmasının ardından Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, çifte mutluluklar dilerken her iki aileyi ve çiftleri tebrik etti.

Türkoğlu ve Irak Ailelerinin Düğün Törenine Katıldı

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran nikâh programlarının ardından Türkoğlu ve Irak ailelerinin düğün cemiyetine katılım sağladı. Genç çiftlere mutluluklar dilerken her iki aileyi de tebrik etti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

201 sorgu 0,841 saniyede tamamlandı.