Başkan Baran’dan İtfaiyecilere Ziyaret

28 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2628 defa okundu.

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, bu yıl 26 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında kutlanan İtfaiye Haftası nedeniyle, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Körfez Şube Müdürlüğü’nde görevli itfaiyecileri ziyaret etti.

Kazasız Belasız Günler Diledi

Körfez İtfaiye Bölge Grup Amiri İsmail Erten’e çeşitli hediyeler takdim ederek haftalarını kutlayan Belediye Başkanı İsmail Baran, kazasız belasız günler diledi. 1714 yılında Tulumbacılar adıyla Yeniçeri Ocağı’na bağlı olarak kurulan ve uzun süre askeri kimlikte hizmet verdikten sonra 25 Eylül 1923’te çıkarılan kanunla belediyeler bünyesine dahil edilen itfaiyeciliğin çok köklü ve eski bir teşkilat olduğuna dikkat çeken Başkan Baran; “Türk İtfaiye Teşkilatı’nın kuruluşunun 302, belediyelere devrinin ise 90. yılının kutluyoruz” dedi.

Başkan Baran Körfez Halkı Adına Teşekkürlerini İletti

Her türlü felakette canlarını hiçe sayarak 7/24 nöbetini esas alarak büyük görevler üstlenen itfaiyecilere şahsı ve Körfez halkı adına teşekkürlerini ileten Başkan Baran, “Canı pahasına görev yapan bu kardeşlerimizin itfaiye haftasını kutluyorum. Daha nice itfaiye haftalarını bir bayram gibi kutlamanızı diliyorum” dedi. Bugüne kadar yangın ve çeşitli afetlerde hayatını kaybetmiş itfaiyecilerimize Allah’tan rahmet dileyen Başkan Baran, itfaiyecilerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,817 saniyede tamamlandı.