Başkan Baran’dan İtfaiye Haftası Mesajı

28 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3843 defa okundu.

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, İtfaiye Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

İtfaiye Teşkilatı’nın her türlü zor durumda vatandaşların yanında olduğunu belirten Başkan Baran, “İtfaiye Teşkilatımızın kuruluşunun 302. Yılını kutlamaktayız. Üç asırdan bu yana yanımızda olan, can ve mal güvenliğimiz için gece gündüz demeden fedakarca görev yapan İtfaiye Teşkilatımızın kıymetli üyeleri canını dişine takarak bizler için bütün tehlikeleri göze alarak çalışmaktadır. İtfaiye Teşkilatı’nın gücünü ve tecrübesini koruyarak vatandaşlarımıza hizmet etmelerini sağlamak amacıyla teknolojinin tüm imkanlarından yararlanarak çağın gereklerine ayak uydurmasını devletimiz ve biz yerel yönetimler olarak sağlıyoruz” dedi.

Başkan Baran İtfaiyecilik mesleğinin zorluklarına da değinerek bu mesleğin bir yürek işi olduğunu ifade etti. Başkan Baran, “24 saat halkın emrinde olan itfaiye çalışanlarımız büyük ve önemli bir görevi yerine getirmektedir. İtfaiye çalışanlarımız, insanımız ve tüm canlıları, başta yangın felaketi olmak üzere, deprem, sel gibi birçok doğal afete karşı koruyup onlara siper olmaktadır. Bununla birlikte itfaiyecilik, birçok riski beraberinde taşıyan bir meslek olup beraberinde büyük sorumluluklar getirmektedir.

Yürekli itfaiye erlerimizin itfaiye haftasını kutlar, bu şerefli görevde kendilerine gerekli tüm desteği vereceğimizden emin olmalarını isterim.”

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,826 saniyede tamamlandı.