AK GENÇ DİLOVASI DEMOKRASİ ŞEHİTLERİ İÇİN AĞAÇ DİKTİ

14 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2556 defa okundu.

Ak Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları, 15 Temmuz Darbe Girişiminde hayatını kaybeden 246 demokrasi şehidinin anısına 246 Ağaç Fidanı Dikimini yoğun katılım ile gerçekleştirdi.

Ak Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları, 15 Temmuz Darbe Girişiminde hayatını kaybeden kahraman 246 demokrasi şehidinin anısına 246 Ağaç Fidanı Dikimini  yoğun katılım ile Diliskelesi mahallesinde gerçekleştirdi. 246 Demokrasi Şehidinin anısına 246 Ağaç Fidanı Dikimi programına; Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Ak Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut ve yönetimi, Ak Parti Kocaeli Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman ve Yönetimi, Ak Parti İl Yöneticisi İsmail Demir, Dilovası Belediye Meclis Üyeleri,  Ak Parti Dilovası İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut ve yönetimi,  Dilovası Engelli Ve Engelli Aileleri Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Başkanı Abdul Samet Elden ve yönetimi, Diliskelesi Mahallesi Muhtarı Mehmet Özay ve çok sayıda vatandaş katılım sağlayarak anlamlı güne şahitlik yaptı.

“KAHRAMANLIKLARINI BİZDEN SONRAKİ NESİLLERE BU FİDANLAR ÇINAR OLANA KADAR ANLATACAĞIZ”

Açılış konuşmasını yapan Ak Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Kaya; ” Öncelikle şunu belirtmeliyim ki böylesine anlamlı ve maneviyatı yüksek bir etkinliğimize hava şartlarına aldırış etmeden katılan tüm katılımcılara teşekkür ederim. Geçtiğimiz gün şahadet şerbetini içen Derik Kaymakamımız Muhammet Fatih Safitürk’e Allah’tan Rahmet Kederli ailesine başsağlığı diliyorum.15 Temmuz hain darbe girişiminde hayatını kaybeden kahraman 246 Demokrasi Şehidimizin anısına 246 ağaç fidanı dikerek Darbe Girişiminde göstermiş oldukları Kahramanlıkları bizlerde onların kardeşleri, ağabeyleri, çocukları olarak bizden sonraki nesillere bu fidanlar çınar olana kadar anlatacağız. Bu İslam coğrafyasında asımının nesli olan ve Ömer Halis Demir yüreği taşıyan gençler, var olduğu sürece Haçlı Siyonistlere meydan okuyan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın daha güçlü ve daha azimli olacağına inanıyorum. ” dedi.

“AK GENÇ DİLOVASI BİR İLKİ YAŞATTI”

Böyle bir organizasyon da bulunmaktan mutlu olduğunu belirten Ak Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman; “Derik Kaymakamımız Muhammet Fatih Safitürk’ü ebediyete uğurladık. Mekanı cennet olsun inşallah. Türkiye’de birkaç Teşkilatın düzenlediği bu programı ilimizde ilk olarak Ak Parti Dilovası Gençlik Kolları düzenledi. Kendilerini bir kez daha tebrik ediyorum. 15 Temmuz darbe girişiminin ardından Gençlik Kolları olarak bizde üzerimize düşen sorumluluğun farkındayız ve bunun üzerinde çalışmalar yapıyoruz. Gençlik olarak bu tür organizasyonların sayısını arttıracağız. Hain darbe girişiminin ardından üzerimize düşen görevi yapacağız. Başta Dilovası olmak üzere tüm ilçelerimizle beraber kendimizi geliştireceğiz hainlerin geldiği yerlere kadar gelerek bu ülkeye sahip çıkacağız liyakatli gençlik olarak bu ülkeyi 2023 hedeflerine Allah nasip ederse getireceğiz. katılımlarından dolayı herkese teşekkür ederim programı düzenleyen Dilovası İlçe Gençlik Kolları başkanımızı ve yönetimini tebrik ederim.”dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

207 sorgu 0,833 saniyede tamamlandı.