KOTO’da yönetim kurulu üyeleri seçildi

9 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
12051 defa okundu.

Yönetim kurulu üyelerinin seçimi tek liste ile gerçekleştirildi. Semih Barış Başkanlığındaki KOTO Yönetim Kurulu’nda eksik üyeliklerin yerinin doldurulması amacıyla yapılan seçim saat 09.00 itibari ile başladı. Seçimde 61 meclis üyesi oy kullandı. Semih Barış’ın yönetim kurulu başkanı seçilmesi üzerine yönetimden istifa eden 4 üyenin yeniden aday olmayacağı öğrenildi. 61 meclis üyesinin tamamı oylarını kullandıktan sonra sandık 17.00’da açıldı. Yapılan seçimler sırasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan KOTO Başkanı Semih Barış yaptığı açıklamada seçimlerin hayırlı olmasını dileyerek Kocaeli Ticaret Odası‘nın bundan sonraki süreçte daha güçlü adımlarla yoluna devam edeceğini söyledi. KOTO Meclis Başkanı Akın Doğan ise konuşmasında yapılan yönetim kurulu seçimleri ile birlikte yeni yönetimin çok kısa bir süre içinde çalışmalarına başlayacağını seçimlerin kentimize ve ülkemize hayırlar getirmesini diledi.

VOLKAN YILMAZ KİMDİR?

1976 Kocaeli doğumlu. Evli iki çocuk babası. 12 yıldır KOTO üyesi. Daha önce meclis üyesi görevinde bulundu. Destekler Ar-GE Proje Komisyonluğu başkanlığı ve Fuar Komisyon üyeliği yaptı. Yılmazlar Otomotiv ve VDE İletişimin sahibi.

HÜSEYİN GEZER KİMDİR?

1973 Gaziantep doğumlu. 22 yıldır Kocaeli’de yaşıyor. Evli 3 çocuk babası. 21 yıldır KOTO üyesi. Daha önce meclis üyeliği ve TOBB delege üyeliği yaptı. Sağlık sektöründe çalışan Gezer, eczacı.

MEHMET AKİF ŞEN KİMDİR?

1961 İzmit doğumlu. 17 yıldır KOTO üyesi. Evli 2 çocuk babası.  2005 yılında beri meclis üyeliği görevi yapıyor. Matbaa işiyle uğraşıyor. Kocaeli Matbaacılar Derneği Kurucu Başkanı, halen daha başkanlığa devam ediyor. 2 dönem İzmit Genç İş Adamları Dernek Başkanlığı görevini yaptı.

NECMİ BULUT KİMDİR?

1968 İzmit doğumlu. 26 yıldır KOTO üyesi. 2 dönem yönetim kurulu üyeliği yaptı. 4 dönem meclis üyeliği yaptı. Evli 3 çocuk babası. Sigorta acentesi.

HALİL BAYLAM KİMDİR?

1953 Hatay doğumlu. 50 senedir İzmit’te yaşıyor. 40 yıldır KOTO üyesi. Meclis üyeliği ve komite üyeliği görevlerinde bulundu. Otogar Dernek Başkanı. Evli 2 çocuk babası. Türkiye Otobüsçüler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi. Kocaeli Devlet Hastanesi Dernek Başkanı. Çukurovalılar Derneği Kurucu Başkanı. Ulusoy firmasının 50 yıldır işletmecisi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

205 sorgu 1,046 saniyede tamamlandı.