Spora Dilovası Damga Vurdu

17 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
12420 defa okundu.

Kocaeli Wushu Sanda Şampiyonası geçtiğimiz gün Kocaeli’de gerçekleşti. Şampiyonaya katılan Dilovası Belediyesi Wushu Kick Boks Okulu öğrencileri büyük bir başarı elde ederek 36 madalya ile ilçeye döndüler.

Kocaeli’de bulunan kulüplerin katıldığı ve 210 sporcunun yarıştığı Kocaeli Wushu Sanda Şampiyonası geçtiğimiz gün Kocaeli Hasan Gemici Spor Salonunda gerçekleşti. Şampiyonaya Dilovası Belediyesi Wushu Kick Boks Okulu öğrencileri 19 birincilik, 9 ikincilik ve 8 üçüncülük olmak üzere 36 madalyayı kupasına götürürken, takım olarak birincilik alarak Dilovası’nı gururlandırdı.

Kocaeli’de düzenlenen ve Dilovası’nın büyük bir başarı gösterdiği şampiyonada alınan başarıları takdir eden Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, “Dilovası’nın çocuklarının spora yatkın oldukları ve girdikleri her alanda başarılı olacaklarına inanıyorum. Nitekim geçtiğimiz yıl futbolda 5 şampiyonlukla ve şimdi de Kick Boks Okulumuzun almış olduğu 36 madalya ile bunu göstermiş oldular. Gençlerimizin spora yoğunlaşması ve başarı elde etmeleri için kurum olarak elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Bu mutluluğu ilmemize yaşatan Dilovası Belediyesi Wushu Kick Boks Okulu öğrencilerini ve antrenör Hasan Yıldız’ı tebrik ederim. İnşallah başarılarının bundan sonrada devam edeceğine inanıyorum.”dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,835 saniyede tamamlandı.