Adnan Köşker, Gebzespor’a 500 Bin TL destek oldu

9 Eylül 2016
1 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
10773 defa okundu.

Gebzespor kulüp başkanı İlker Çakır, sosyal medya hesabından Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in destek olarak sözünü verdiği 500 bin TL’yi yatırdığını duyurdu. Başkan Köşker, bu desteği ile gönüllere taht kurdu.

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, kurban pazarı yerlerinden de Gebzespor’a maddi destek sağlayacaklarını söylemişti. Bu miktarı 500 bin TL olarak belirten Köşker, Belediye’nin Eylül ayı meclis toplantısında yaptığı konuşmada her zaman Gebzespor’un yanında olduğunu ifade etti.  Gebzespor’a 500 bin liralık yardımın ne zaman yatırılacağı merak ediliyordu.

HER YIL GEBZESPOR’A SAHİP ÇIKACAĞIZ

Köşker, “Gebze Belediyesi ile ilgili yıllardır ‘Gebzespor’a sahip çıkmıyor’ algısı vardı. Gebzespor o dönemde profesyonel liglerde olduğu için para aktarımımız söz konusu değildi.  Şu an amatör ligde olduğu için sahip çıkıyoruz. Bu yıldan itibaren başlamak üzere Gebzespor’a her yıl sahip çıkacağız” dedi.

İLKER ÇAKIR SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

gebzespor-a-yakisirÇakır, “Gebze Belediye Başkanımız Adnan Köşker, bugün bize söz verdiği parayı teslim etmiştir. Bizde paranın her kuruşunun nereye harcandığını, makbuzlu olarak hesabını vereceğiz kendilerine teşekkür ederiz Gebzespor yönetimi” cümleleri ile büyük destek veren Köşker’e teşekkür etti.

ÇAKIR, GEBZESPORA SAMİMİYETLE SAHİP ÇIKTI

Gebzespor Başkanı İlker Çakır’dan övgüyle söz eden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “İlker Çakır, samimiyetle ve büyük bir fedakârlıkla Gebzespor’a sahip çıktı ve kulübü önemli bir noktaya taşıdı. Biz de İlker kardeşimizin bu fedakârlığını görerek adımlar attık. Gebzespor’un başarısı için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

206 sorgu 0,836 saniyede tamamlandı.