Ünlü, “ Değişim rüzgarı yaşandığından beri ülkücü camiayı uyarıyordum”

25 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
7803 defa okundu.

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, disipline sevk edilen dört isimle ilgili açıklamalarda bulundu. Ünlü, “ Değişim rüzgarı yaşandığından beri ülkücü camiayı uyarıyordum” dedi

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü şu ifadelere yer verdi; “Teşkilatı olarak çalışmalarımız kesintisiz olarak devam etmektedir.Milliyetçi Hareket ülkemizin ve aziz Türk Milletinin yegane umudu ve güvencesi olarak hizmet etmeye devam edecektir.Ülkemizin başına gelen her menfur olayda,bir kısım mihrakların kötü emellerini hayata geçirmek istediğinde önlerindeki en büyük engel Milliyetçi Hareketin varlığıdır.Bu partinin anlamı büyüktür,varlığının parti olmak dışında pek çok anlamı vardır.Hal böyleyken Millet bize ağır görevler vermişken sen ben kavgalarıyla oyalanacak lüksümüz yoktur. Bu yüzden Genel Merkezimiz yürüdüğümüz kutlu yolda hızımızı kesecek hizmetlerimizin aksamaya uğramasına sebep teşkil edecek engelleri ortadan kaldıracak tedbirleri tabiî ki alacaktır.Partilerin işleyişi vardır buna saygı duymak zorundayız”

 ÜLKÜCÜ CAMİAYI UYARDIM

MHP’de disipline verilen 4 isimle ilgili konuşan Ünlü”MHP Kocaeli İl Başkanı olarak değişim rüzgarlarının estiği ilk günlerden beri bütün basın toplantılarında tüm ülkücü camiayı uyardım.Herkes sosyal medya üzerinden yazdıklarına çizdiklerine dikkat etsin. Bunların hepsi bir gün önünüze konulacaktır diyen bir il başkanıyım. MHP’nin kurumsal yapısına zarar verecek yazışmaları olan arkadaşlarla ilgili bir çalışma başlatılmış bu çalışma da il disiplin kuruluna gönderilerek sonuçlandırılmıştır. Konu İl Disiplin Kurulu’ndadır. İl Disiplin Kurulu ilgili evrakları incelerek bir karar verecektir. Bunun devamı da gelecektir. Herkes hak ettiği cezaya çarptırılacaktır. Kocaeli’de 170 bin oy almış bir siyasi partinin başkanıyım. 170 bin kişiye bir vebal borcumuz varsa bu yapıya zarar veren herkes MHP’den uzaklaştırılacaktır. İhraçlar ile ilgili herhangi bir rakam yok” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,815 saniyede tamamlandı.