SP’li Kayın Amerika Seçimlerini Değerlendirdi

14 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
6372 defa okundu.

Saadet Partisi Derince Teşkilatı İlçe divan Toplantısını gerçekleştirdi

Saadet Partisi Derince Teşkilatı İlçe divan Toplantısını gerçekleştirdi. Açılış konuşmasında gündemi değerlendiren İlçe Başkanı Halil Kayın şunları ifade etti: Bugün ülkemiz terörün karanlık çukuru içine sürüklenmektedir, hergün şehit cenazeleri ve canlı bomba haberleri almaktayız. İdarecilerimiz ise neredeyse bakkal açılışına bile katılıp konuşma yapmanın derdinde. Devlet, dernek gibi davranamaz. Devlet icraatleri ile konuşur. İdarecilerimiz memleketin sorunlarını çözmek yerine alkış toplama derdine düşmüşler.

YENİ VE ADİL BİR DÜNYA

Biz Saadet Partisi olarak yeni Genel Başkanımızla, Bilge Başkan Temel Karamollaoğlu ile, Türkiye’nin Abisi Temel Abi ile yeniden tazelenerek bu gidişe dur diyeceğiz. Böyle gelmiş, Böyle Gitmez diyeceğiz. Bu düzen değişecek ve bu zalim düzeni biz değiştireceğiz, Milli Görüş değiştirecek, Saadet Partisi değiştirecek. ‘’Adil Düzen’’ kurulacak. Nasıl komünizm çöktü ise kapitalizm de çökmek üzeredir. İnsanlığın ‘’Adil Bir Dünya’’ya ihtiyacı var. Milli görüşçülerin, Saadet Partililerin temel hedefi; yeryüzünden zulmü kaldırıp, Yeni ve Adil Bir Dünya kurmaktır.

İLK DEĞİL 6 SAYFA OKUSANIZ NE FAYDA

Saadet Partisi milletin faydasına olan her adımın yanında, milletin zararına her adımın karşısındadır. Bizim derdimiz dünyada yer edinmek, makam, mevki edinmek değil; bizim derdimiz dünya yerini dert edinmektir. Dertsiz bir dünya imar etmektir.Bu ülkenin kaymakamı olan Muhammed Fatih Safitürk PKK tarafından şehit edildi. “Amerika kadim dostumuz ve stratejik müttefikimizdir” deyip, faiz lobilerine her yıl 54 MilyarTL faiz ödeyip, sonra kaymakamın cenazesinde Yasin Suresinin ilk sayfasını değil, 6 sayfasını da ezberden okusanız ne fayda…

10 MADDELİK DEKLERASYONU AÇIKLAMADINIZ MI?

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: “Hiç endişe etmeyin. Bu terörü öyle bir bitireceğiz ki Allah şahittir, kimse ağzına bir daha PKK lafını bile almayacak. Bu milletimize namus sözümüzdür. Şeref sözümüzdür.” diyor. Bu kaçıncı verdiğiniz söz bu millete !Siz Dolmabahçe Sarayında AKP ve HDP olarak Öcalan’ın 10 maddelik deklerasyonunu açıklamadınız mı? Ektiğiniz zehirlerin meyvelerini biçiyorsunuz bugün. Biz sizin teröristle beraber türkü söylediğinize mi yanalım, yoksa Urfa sokaklarına astırdığınız terör içerikli afişlerinize mi yanalım.

BARIŞ TÜRKÜLERİ SÖYLÜYORDUNUZ

“Türkiye Terörist Devlettir” diyenle dün “barış” türküleri söylüyordunuz, elele yürüyordunuz bugün cenaze ağıtları yükseliyor bu ülkede  sayenizde! Sizi Avrupa kandırdı, FETÖ kandırdı, PKK kandırdı. Sizi kimler kandırmadı ki. Ülke yönetmek sağlam irade ister. Koltukta kalmak için herkesle işbirliği yapanlar bu ülkeye ancak kaybettirir. “Amerika kadim dostumuzdur ve stratejik müttefikimizidir” diyen zihniyetin ardından gitmeyenlerin adresiyiz biz. Biz Saadet Partisi’yiz. Biz diyoruz  Banane Amerika’dan! Bunlar ne diyor ABD halkı kimi seçerse saygı duyarız. Siyaset istikrar işidir. Amerika ile kopmamız söz konusu olamaz.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

195 sorgu 0,936 saniyede tamamlandı.