SP GİK Üyesi Recep Sarıdoğan; “Ak Parti’yle siyah ile beyaz kadar farkımız var”

1 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
4770 defa okundu.

Milli görüşün Kocaeli’nde önemli isimlerinden olan ve son kongrede Genel İdare Kurulu Üyesi seçilen Recep Sarıdoğan, Saadet Partisi’nin, Ak Parti’yi eleştirmiyor iddialarına cevap verdi. Sarıdoğan, “Ak Parti’yle siyah ile beyaz kadar farkımız var. Kafa yapısı, düşünce, icraat konusunda zerre benzerliğimiz yok” dedi.

Saadet Partisi Kocaeli teşkilatlarının önemli ismi olan son kongrede Genel İdare Kurulu Üyesi seçilen Recep Sarıdoğan, gazetemize değerlendirmelerde bulundu. Saadet Partisi ile Ak Parti aynı çizgide eleştirilerine cevap veren Sarıdoğan; “Öyle bir güç var ki her şeyimizi kapatıyor. Bizi Ak Parti ile ilişkilendiriyor. Ak Parti’yle siyah ile beyaz kadar farkımız var. Kafa yapısı, düşünce, icraat konusunda zerre benzerliğimiz yok ama propaganda gücüyle böyle bir algı yaratıyor” ifadelerini kullandı.

SAADET PARTİSİ İNANMIŞLIĞIN ADIDIR

Saadet Partisi’nin kongresini değerlendiren Sarıdoğan, “Çok güzel bir kongreyi geride bıraktık. Salona partililerimiz sığmadı. Gerçekten kalabalık bir kongre gerçekleştirdik. ANAP diye DP diye parti kaldı mı? Bizim üzerimizde o kadar bölünme ve parçalanma çabaları olmasına rağmen, bir o kadar insanı o kongre salonuna getirebilmek umudun, inanmışlığın adıdır” dedi.

ÖNCE EKONOMİ SONRA CHP KORKUSU

Sarıdoğan, “İnsanımızın umutları kırılıyor. Ekonomi gücünü ele geçirenler, muhalif olursan sana yaşama hakkı vermiyor. Öyle bir ekonomik bağlar kurulmuş ki, kendi insanımız dahi etkilendirilmeye çalışılıyor. Eğer ekonomi olmazsa CHP gelecek diyerek kendi insanımız oyunun bir şekilde kendisine aktarılması medya ile sağlanıyor” cümleleri ile Ak Parti’yi eleştirdi.

KİM HAKİKATLERİ SÖYLERSE İŞİ BİTİYOR

Ak Parti hükumetini eleştiren GİK Üyesi Sarıdoğan, “Vatandaş, işimden ticaretinden olmayım diyerek, haksızlıklara dahi ses çıkarmıyor” dedi. Sarıdoğan, “Bakın herkes endişeli, kim hakikatleri, söylerse hemen onun işi bitiyor. Millet şöyle bir düşünecek, 15 senede 150 yanlış yapıldı ama konuşan yok”  cümleleri ile konuşmasına son verdi.

629

haberhodrimeydan.com

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

206 sorgu 0,825 saniyede tamamlandı.