SP Darıca İlçe Başkanından İnce Mesaj;

3 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
4194 defa okundu.

Saadet Partisi Darıca İlçe Başkanı Selim Çetinkaya, Darıca’da partilileri biran olsun yalnız bırakmıyor. Çetinkaya, “Teşkilat olarak aile olmayı başardık. Bizim amacımız, çifte standart değil adalet” dedi.

Darıca Saadet Partisi İlçe Başkanlığı genel kongre öncesi başlatmış olduğu baş müşahit ve müşahit ziyaretlerini genel kongre sonrası ziyaretlere hız kesmeden devam ediyor. Komisyonlar şeklinde devam eden ziyaretler sıcak ortamlarda gerçekleştiriliyor. Müşahit ve aileleriyle yakından tanışma fırsatı bulup maddi, manevi, sıkıntı ve sevinçlerini paylaşıyor.

AİLE ORTAMINI YAKALADIK

Darıca İlçe Başkanı Selim Çetinkaya;  “Tepkiler bizleri mutlu etmekte ve aramızda aile ortamını yakalamış bulunmaktayız. Bu vesileyle baş müşahit  ve müşahit  kardeşlerimize emeklerinden ve göstermiş oldukları özverili katkılarından dolayı  teşekkürü borç biliriz. Rabbim kendilerinden razı olsun” dedi.

BASKI DEĞİL İNSAN HAKLARI

“Milli görüş üzerinde taşıdığı misyon gereği toplumumuzun birlik ve beraberliği için; Savaş değil barış.  Çatışma değil diyalog.  Çifte standart değil Adalet.  Sömürü değil iş birliği. Üstün görme değil eşitlik. Baskı ve tahakküm değil insan hakları ve demokrasi, ilkeleriyle hedefimiz olan Yeni bir Türkiye, Yeniden büyük Türkiye ve yeni bir dünyayı tesis edebilmek için olanca gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,821 saniyede tamamlandı.