Sami Çakır, Mecliste Bütçe Mesaisinde

8 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
5427 defa okundu.

AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır Bütçe mesailerine devam ediyor. Plan ve Bütçe Komisyonu 2023 hedefleri doğrultusunda yoğun mesai ile çalışıyor.

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi olan Çakır, bütçe mesailerine devam ediyor. Haftasonunu bütçe hazırlıkları ile geçiren Kocaeli Milletvekili Çakır; “ Pazartesi itibariyle bütçe görüşmelerine kaldığı yerden devam ediyoruz. Bu zamana kadar TBMM, Cumhurbaşkanlığı, Sayıştay ve Başbakanlık bünyesinde olan Diyanet İşleri Başkanlığı ve RTÜK bütçelerini görüşerek komisyonda onaylayıp kabul ettik. Bu hafta itibariyle de Enerji ve Tabi Kaynaklar, Dışişleri, Bilim Sanayi ve Teknoloji, Ekonomi, Ulaştırma Denizcilik Haberleşme, Gençlik ve Spor, Aile ve Sosyal Politikalar ile Çevre Şehircilik Bakanlıklarımızın bütçe görüşmelerini gerçekleştireceğiz. Bilindiği gibi AK Hükümetler olarak her zaman en iyisini yapmak için çabalıyoruz. Geçirdiğimiz brinci yasama yılında AK kadrolar olarak 2023 Hedeflerimiz doğrultusuna çalışmaya devam ettik. Bundan sonra da devam edeceğimizi de belirtmek isterim.  Bu azim ve istikrarımız sayesinde güçlü bir Ülke, sarsılmaz bir ekonomi, sürekli yükselen değer olmaya devam edeceğiz” dedi.

 ÇALIŞMALAR KASIM SONUNA KADAR DEVAM EDECEK,

Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi olan Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, “Plan ve Bütçe Komisyonu üyesi olmamız hasabiyle çalışmalarımızın büyük bir kısmını Ankara’da geçirmek durumundayız. Planlanan takvim gereği Kasım ayı sonuna kadar bütçe görüşmelerini gerçekleştirmek için Komisyon çalışmalara katılacağız. Komisyon toplantıları neredeyse haftanın tüm günlerini Mecliste geçirmemize neden oluyor. Bu durum ister istemez seçim bölgemize ve seçmenlerimize arzu ettiğimiz kadar vakit ayıramamamıza neden olabiliyor.” diyerek sözlerini tamamladı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

205 sorgu 0,822 saniyede tamamlandı.