Saadet Partisi Karamürsel’de Bayramlaşma Programı

15 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
6183 defa okundu.

Saadet Partisi Karamürsel İlçe Teşkilatı, ilçe binasında düzenlenen bayramlaşma programında bir araya geldi. Düzenlenen Programa Saadet Partisi Kocaeliİl Başkan Yardımcısı ve Tanıtma Komisyonu Başkanı Ahmet Özen, Saadet Partisi Karamürsel İlçe Başkanı İsmail Aydın, gençlik kolları ve partililer katıldı.

Bayramlaşma programında ilk olarak açılış konuşmalarını gerçekleştiren Saadet Partisi Karamürsel İlçe Başkanı İsmail Aydın, ‘’ Kurban Bayramı yaşadığımız bu zaman diliminde bizler rahatlıkla kurbanlarımızı kesip, ziyaretlerimizi yaparken maalesef dünyanın bir çok bölgesinde Müslüman kardeşlerimiz bu haklardan mahrum kalmakta esaretle ve savaşla boğuşmakta. Allah kardeşlerimizi bu savaş, zulüm ve esaret havasından kurtarsın, tabi birçok ülkede Türkiye’den yardım beklemekte, Allah Müslüman kardeşlerimize yardım etmemiz ve ülkemizi daha güzel yarınlara taşınabilmesi noktasında bizlerin yar ve yardımcısı olsun. Ülkemizin ileri gelenleri bizlere komşularımızın yangın yeri olmasına rağmen ülkemiz gül bahçesi tarzından söylemlerle milletimizi aldattılar. Komşu ülkelerimiz yangın yeri iken bizim rahat olmamız mümkün değildir. TSK Suriye’ye tanklarla girmek zorunda kaldı, Suriye’deki durum kötü olmakla beraber kim kimle savaştığı meçhul, bizde bu savaş ortamına girmek zorunda kaldık,  son olarak ABD ve Rusya’nın Suriye’de ateşkes olması yönünde karar almaları Suriye’ deki durumun Merhum Liderimiz Erbakan Hocamızın her zaman dile getirdiği Büyük Ortadoğu projesinin gerçekleşmekte olduğunun kanıtıdır. Tüm bunlar yaşanırken güneydoğu ve doğu Anadolu bölgesinde kan akmaya devam ediyor. Hükümetimiz ise milletimize köprü ve yolların olduğu pembe tablolar göstererek bizleri aldatıyor. ‘’ Şeklinde konuştu.

İSLAMSIZ SAADET OLMAZ

Saadet Partisi Karamürsel İlçe Başkanı İsmail Aydın’ın akabinde selamlama konuşmalarını gerçekleştirmek üzere kürsüye çıkan Saadet Partisi Kocaeli İl Başkan Yardımcısı ve Tanıtma Komisyonu Başkanı Ahmet Özen, Türkiye’de ve dünyada güven ortamı ortadan kalkmış durumda, güvenin kalktığı yerde ne ticaret ne siyaset olur, herkes kendisini kurtarmanın çabasına düşer. Ancak ve ancak güven ortamı İslam’la olur. Maalesef bu güven ve huzur ortamının olmasının en büyük sebebi biz insanlarız. Maalesef insanlık namına bir şey kalmadı. Biz insanlar Cenabı Hakkın kurduğu düzenin ve sistemin dışında başka bir sistem ve düzen kabul edilemez. Kısacası İslamsız Saadet olmaz. Uzun yıllardır Türkiye’de halkın büyük çoğunluğunu desteğini almış tek başına bir iktidar var. Fakat bugün geldiğimiz noktaya baktığımız da ülkenin gerçek sorunlarının yerine suni, gündelik işlerle, törenlerle, açılışlar halkını oyalamış bir iktidar var.

FETÖ İmamı, Başiskele Belediyesiyle Yıllarca Çalışmış!

KURTULUŞ REÇETESİ BİZDE

Konuşmasına devam eden Özen, ‘’ Kıymetli kardeşlerim eğitimde kullanılan bir söz vardır.  Eğer bir Öğrencinin silgisi kaleminden önce bitiyorsa hatası çoktur. Bu iktidarın ise 1 değil onlarca silgisi bitti. Yıllardır sahiplendiği doğrudur dediği şeylere geriye dönüp baktığımızda kandırıldık ifadesi gibi komik bir ifadeyle savunma yapmaya çalışıyorlar. Bir ülkenin ve iktidarın kandırılması bütün milleti etkiler. Milletimizin ‘kandırıldık’ diyen bir iktidarın peşinden nasıl gittiğini anlamıyorum. Bu kadar teslimiyet ülkemiz için hakikaten çok üzücü. Bu ülkenin bizlere yani Saadet Partisi’ne ihtiyacı var, oyumuzun yüzdesi önemli değil. Kurtuluş reçetesi bizde, biz 47 yıllık siyasi hayatımızda bir kere ‘kandırıldık’ demedik ve duruşumuzu, çizgimizi bozmadık.  Bugün iktidar ne yaparsa yapsın; ABD ile stratejik ortaklığını bozmadığı sürece, İslam Birliği liderliğine soyunmadığı müddetçe ekranlarda ne kadar konuşurlarsa konuşsunlar hiçbir çözüm bulamazlar. Şeklinde konuştu.

Saadet Partisi Karamürsel’de Bayramlaşma Programı

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

201 sorgu 0,828 saniyede tamamlandı.