Nihat Yıldız; “Mağduriyetler en aza indirilmeli”

5 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3222 defa okundu.

Büyük Birlik Partisi Kocaeli İl Başkanı Nihat Yıldız yazılı basın açıklaması yaparak gündemi değerlendirdi. Yıldız, tramvay çalışmasında mağduriyetlerin en aza indirilmesi gerektiğini belirtti.

Büyük Birlik Partisi Kocaeli il Başkanı Nihat Yıldız Genel de ve yerelde hükümetin ülkemizde bazı sorunları çözmekte yetersiz kaldığını söyledi. Yıldız, “Terörün  belini kırdık diyorlar her gün şehid haberleri geliyor. İşsizlik oranı her geçen gün artıyor. Dün kredi kartların taksit sürelerini kısaltan hükümet bugün kredi kartlarında taksit sayısını arttırarak krizden çıkış yolu arıyor. Emekli vatandaşlarımızın banka promosyon sorununu çözemeyen hükümet milletvekillerinin promosyon sorununu bir gece de çözüme kavuşturuyor. Hükümetin acilen ülkeyi olağanüstü durumdan çıkartıp normalleştirmesi gerekir meclisin biran evvel sivil ve tam demokratik yeni bir anayasa çalışması yapması zorunlu hale gelmiştir. Mecliste  hükümet ve muhalefet  Mini anayasa çalışması gayreti içerisine girmiş durumdalar bunun ülkemiz için çözüm olamayacağı ortadadır” dedi.

MAĞDURİYETLER GİDERİLMELİ

“Tramvay yol çalışmalarının esnafımızı olumsuz yönde etkilediğini dile getiren yıldız yol çalışmalarında mağdur olan esnaflarımızın mağduriyetlerine çözüm bulunmalı ve yol çalışmalarının bir an evvel bitirilmesi gerekir. Kocaeli de siyasi Partilerimizin İl başkanları toplantısında gündeme gelen ve İlimiz de kurulması düşünülen çöp yakma fabrikası ile ilgili ve diğer büyük yatırımlar ile ilgili Büyük şehir belediyesinin daha geniş kapsamlı bilgilendirme yapması, şehrimize yapılacak yatırımların daha bilinçli ve daha ekonomik olacağı en azından yapboz şekli ile yapılacak yatırımların önüne geçilmiş olacağını dile getiren yıldız çöp yakma fabrikası ile ilgili azami hassasiyet gösterilmesi gerektiğini, çevreye zarar vermeyecek şekilde  ve vatandaşımıza ekstra bir  maliyet getirmemesi gerekir”

YATIRIMLARIN DESTEKÇİSİYİZ

“Büyükşehir belediyesinin çöp  yakma fabrikası ile ilgili yurt dışına gönderilen heyet içerisinde partimiz adına giden arkadaşımızın  çöp yakma fabrikası ile ilgili değerlendirmelerini önümüzdeki günlerde halkımızla paylaşacağız. Büyük Birlik Partisi olarak şehrimize yapılacak doğru yatırımların her zaman destekçisi olduğumuzu belirtmek isteriz”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

205 sorgu 0,828 saniyede tamamlandı.