Milli Görüş Yerel Yönetime Tepkili

17 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3978 defa okundu.

Saadet Partisi İzmit İlçe Teşkilatı geçtiğimiz gün Necati Gençoğlu Kültür Merkezinde aylık İlçe Divan Toplantısını gerçekleştirdi.İlçe Başkanı Samet Gürsoy’un yanı sıra çok sayıda partili toplantıya katıldı.

Toplantı da konuşma yapan Gürsoy, İzmit Belediyesini eleştirip,konuşmasında şunlara değindi. “Bugün orta yerde İzmit halkının sinir katsayısını artıran, işten çıkınca eve nasıl gideceğim diye düşündüğü koca bir trafik sorunu var. Bu sorun maalesef ki her geçen gün içinden çıkılmaz bir hal almaktadır. Bu problem orta yerde dururken İzmit’i yönetenler ne yazık ki bu duruma kulak tıkamışlardır. Öylesine kulak tıkamışlardır ki tramvay müteahhitlerini suçlamakla yetinmişlerdir. Koskoca İzmit’in Belediye Başkanı şikâyet etmekten öteye gidememiştir.”

BU YÖNETİM İZMİT İÇİN TALİHSİZLİKTİR.

Konuşmasının devamında mevcut yönetimin talihsizlik olduğunu ifade eden Gürsoy, şu hususlara değindi;

“Sadece trafik alanında değil, her problemde ilgisiz bir yönetim anlayışına sahip olan İzmit Belediyesi yöneticileri ne yazık ki İzmit için talihsizliktir. Bu bakış açısıyla İzmit’e bir şey veremeyeceklerdir. Bunların yönetici olarak durduğu her gün İzmit halkının hanesine zarar yazacaktır. Saadet Partisi olarak yapmamız gereken İzmit halkının bu iş bilmezlerin elinden kurtarıp, bir an evvel Milli Görüş belediyeciliğiyle tanıştırmalıyız.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,811 saniyede tamamlandı.