Milli Görüş Hareketi, Genel Başkanını Bekliyor

26 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3438 defa okundu.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu bir dizi program için ilimize geliyor. 27 Kasım Pazar günü saat 14:00da Sabancı Kültür Merkezinde partinin İl Divan Toplantısına katılacak olan Karamollaoğlu saat 16:30’da da Partinin yeni il hizmet binasının açılışını yapacak.

KONVOY İLE KARŞILAMA

Parti mensupları Genel Başkanlarını saat 13:30’da TEM Kandıra gişelerinde karşılayacak. Yüzlerce araçlık konvoy ile Sabancı Kültür Merkezine geçiş için Kocaeli teşkilatları yoğun bir hazırlık yapıyor.

İL DİVAN TOPLANTISI SABANCI’DA

Sabancı Kültür Merkezinde yapılacak olan İl Divan Toplantısı için hazırlıklar devam ediyor. Yeni Genel Başkan Temel Karamollaoğlu’nun ilk saha programı olan Kocaeli ziyareti için yoğun bir hazırlık var. Salon içi ve dışında hazırlıklara başlandı. Büyük bir katılım beklendiğinden salon dışında kalacak teşkilat mensupları için salon dışına ses ve görüntü sistemleri kuruluyor.

YENİ İL BİNASI AÇILIŞA HAZIR

22 yıldır Abdurrahman Yüksel Caddesinde hizmet veren Saadet Partisi il başkanlığı E-5 üzeri Halkevi mevkiinde Otel Asya binasının yanındaki Yenihan İş Merkezindeki 2 katta hizmete devam edecek. Açılış için hazırlıklar devam ediyor. Tabelası asılan binanın içindeki hazırlıklar da bitmek üzere. Binada son eksikler giderilirken bina önünde de çevre düzenlemesine devam ediliyor.

ESKİ BİNA KALACAK

Abdurrahman Yüksel caddesinde eski bina Saadet Partisi İl Ek Hizmet Binası olarak hizmete devam edecek. İl Başkan yardımcılıklarından bazı birimler bu binada hizmete devam edecek.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,817 saniyede tamamlandı.