MHP’li Sedat Arı’nın Sabrı Taştı

12 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
9549 defa okundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli teşkilatlarının büyüğü olarak gördüğü isim Sedat Arı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin yanında duruşundan bir gün olsa vazgeçmedi. Arı, “Lider Devlet Bahçeli’ye ülkücü değildir demek sapıklığın tavan noktasıdır” dedi.

MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz ve yönetimi dört isim hakkında dosya oluşturarak disipline sevk etti. Disipline sevk edilenler arasında olan Yaşar Kardeş’in “Bahçeli’ye ülkücüdür diyen diller haindir” söylemi gündem olmuştu. Süreçle ilgili net konuşan Sedat Arı, “MHP’de ne yazık ki bazı arkadaşlarımız bir yanlışın peşine takılmıştır. MHP’nin dün olduğu gibi hiçbir zaman lider sorunu olmamıştır” dedi.

SAPIKLIĞIN TAVAN NOKTASIDIR

Türkiye’nin geleceği için MHP’nin önemi bir rol üstlendiğini vurgulayan Sedat Arı, herkesin dilinden ne çıktığına dikkat etmesi gerektiğini hatırlattı. Arı, “Bugün ön görüleri ile milletimize güven veren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ülkücülüğünü sorgulamak kimsenin haddi değildir. Lider Devlet Bahçeli, ülkücü değildir demek, sapıklığın tavan noktasıdır” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,821 saniyede tamamlandı.