MHP’li Omurca; “Liderimiz Vatandaşın Gönlünde”

17 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
7200 defa okundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Derince İlçe Başkanı Zeki Omurca, gazetemize gündemi değerlendirdi. Omurca, “Vatandaşımız, 15 Temmuz sonrası nereye gitsem, evindeki oyun yarısının MHP’ye gideceğini söylüyor. O gece kimse yokken, süreci yöneten liderimiz, gönüllerde taht kurdu” dedi.

MHP Derince İlçe Başkanı Zeki Omurca, haberhodrimeydan.com gazetemize 15 Temmuz ve kurultay tartışmalarını değerlendirdi. 15 Temmuz gecesi MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin duruşundan dolayı milletin gönlünde taht kurduğunu belirten Omurca, “O gece Ankara’da ilk açıklamayı liderimiz yaptı. Genel merkezimizin tüm ışıkları açılarak sabaha kadar beklenildi. Liderimizin mesajları ile milletimizin gönlüne su serpildi” dedi.

15 TEMMUZ’UN DEVLETİ “DEVLET” BEYDİ

“O geceyi vatandaşlarımızlar konuşuyoruz. Milletimiz diyor ki; “O gece Cumhurbaşkanı, Başbakan hatta Genelkurmay Başkanı Devlet Bahçeliydi. Güven verdi. Onun açıklamaları ile rahatladık” diyor. Aslında MHP, her zaman söylediği ülkenin çimentosuyuz söylemimizi yine o gece gerçekleştirdik” şeklinde konuştu.

DEĞİŞİMCİLER MHP’Yİ GERİYOR

MHP’de yaşanan gerilmenin değişimciler yüzünden olduğunu belirten Omurca, “Değişim isteyenler ülkücü kimliği uymayan üslup kullanıyorlar. Özellikle hedef saptırıyorlar. Dün bize “AKP ile neden birlikte yol yürümediniz. Koalisyona neden hayır dediniz” diyenler bugün neden AKP ile beraber mücadele ediyorsunuz” diyor. Bu ne çelişki. MHP’nin o gün de bugünde tutum nettir. AKP’ye tek destek teröre ve dış güçlere karşıdır” cümleleri ile düşüncelerini aktardı.

13237590_10206063809505367_7204382793835053158_n

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

201 sorgu 0,822 saniyede tamamlandı.